Wpis z mikrobloga

@Ejber_z_Fyrtla: ja wręcz przeciwnie, uważam, że to będzie zajebisty mundial dla takiego przeciętnego widza przed TV.

Pora roku idealna do oglądania, piłkarze w topowej formie, mam zdalną pracę więc obejrzę chyba każdy mecz xD

No jedyny minus to rzeczywiście gospodarz, jego wałki, itd., ale co poradzisz? Może jestem już za stary, ale ja się takimi rzeczami nie przejmuję, lubię oglądać piłkę i to będzie zajebiste święto. A jak komuś przeszkadza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ejber_z_Fyrtla: oczywiście że będę. Tak jak oglądałem skorumpowany mundial w Rosji, Brazylii i pewnie w RPA, tak jak oglądam pełną arabskich pieniędzy piłkę Europejską.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manfakk: Albo np. Slaba ogladalnosc z reklam gdy kilka milionow zuczkow malych na swiecie nie obejrzy tego albo nie kupi gadzetow tym sygnowanym.

@Niedobry: obroty bukmachera na jeden mecz mundialu mają wynosić ok 1.7 miliarda dolarów, na pewno siedmiu wykopków, którzy obejrzą i tak z 15 meczów w ramach bojktou doprowadzi do załamania się całej machiny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: zdanie hazardzistów? To statystyka, którą gdzieś tam na Łączy Nas Piłka prezentowano. Udowadniam Ci, że "wielu ludzi" to jakiś promil, kasa tam jest gigantyczna a oglądalność będzie ogromna. Jest jesień, szaro i ponuro, ludzie będą oglądać mecze, tak jak oglądają mecze Newcastle, City, Chelsea (ruskie do niedawna), PSG, tak jak oglądali ruski mundial, tak jak patrzą jak polski klub się mierzy z Tyraspolem a lewy strzela Schalke z logo
  • Odpowiedz
No niestety cała ta otoczka z mundialem, kraj niepiłkarski i nietolerancyjny, korupcja w tle, termin zimowy - wszystko to sprawia, że siłą rzeczy ten mundial jest tylko sztuczną namiastką tych poprzednich. Za #!$%@? nie mogę poczuć tego święta co zawsze czułem.


@Maly_Jasio: najgorsze że nikt, absolutnie NIKT nie poniesie za to konsekwencji. Łysy zarobił kupę kasy, inni działacze też. Sponsorów nikt się nie czepia, piłkarzy również nie. O mundialu zapomnimy
  • Odpowiedz