Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pale blanty weekendowo na uspokojenie i poprawienie snu. Jednak mam problem z sąsiadem z góry który się do mnie spina o zapachy. Jest jakiś zapach żeby palić żeby nie śmierdziało ? Czy waporyzator da radę? Mowa o paleniu na balkonie. Słyszałem też o lawendzie ale jakoś nie mogłem spożywczej znalezc.
#narkotykizawszespoko #cbd #wykopjointclub #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6377a9bf4765924173d07d9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Temperaturę ustawiam na 200, wapka czyszczę po każdej sesji ale nie wyciorem a zwykłą szmatką, bateria faktycznie krótko trzyma, ale co się dziwić jak mini to mini. Na 4-6 sesji wystarczy, zależy jaką temperaturę ustawie i jak długo "zasysam". Atutem jest niewielki rozmiar i nie rzuca się w oczy + oddzielona komora grzewcza. Za taką kasę nic lepszego nie kupisz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wapo da radę. Dużo mniejsza chmura i mniej intensywny, nawet trochę inny zapach. Jak się pruje sąsiad, to powiedz że masz medyczna, choć generalnie trochę racji ma. Nikt nie ma prawa Ci zakazać palić na balkonie, ale to zajebiscie chamskie jarac na balkonie czy fajki, czy zioło. Z wapo już lepiej, bo tego nie poczują sąsiedzi