Wpis z mikrobloga

Znajoma otworzyła nie tak dawno jadłodajnię w #lodz #bar #obiad
Jakby ktoś szukał naprawdę domowego obiadu i to w cenie prawie samych produktów, to wpadajcie tam. Dziewczyna sama ze swoją mamą gotuje wszystko, a do tego rozwozi jedzenie. Jak dla mnie zestaw dnia za 23 zł to naprawdę spoko cena. Trochę jak w 2012 xd W komentarzach wrzucę przykładowe menu, które postuje na fb. Pytałam się jej jak daje radę za taką kasę tyle robić, ale to było po prostu jej marzenie. Bistro po drodze Tuszyńska 43 Łódź dla chętnych
Pobierz
źródło: comment_1668774149RcRGQb0Px8R5rQiY0Z7BEA.jpg
  • 161
@GoplanaLodz: Nic mi do tego ale z takimi cenami na czymś się to musi odbić, albo za chwile za zestaw zamiast 23 zł będzie 33 zł albo jakość produktów jest taka sobie bo nie wierze ze na tym wychodzi dobrze a historie o robieniu czegoś z pasji i nie dla zarobku to no powiedzmy sobie szczerze, w dzisiejszych czasach można wsadzić między bajki ;)
@Masson: Oho xD mamy know it all. To ty się zesrałeś wyżej z błachego powodu i ja jako jedyny miałem na tyle głupi pomysł żeby ci odpisać. Mieszkam na Śląsku jak coś. Znowu się nie udało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GoplanaLodz jak powiedziałem tak byłem, bez szału bez tragedii. Smakowała mi zupa, ale groszek ptysiowy zamiast zwykłych grzanek brzmi tanio :/ drugie danie 5/10 . Drogo nie jest tanio tez nie, Podsumowując znam lepsze miejsca.