Wpis z mikrobloga

nie wiem.... Może dobrze by poznać kogoś, zbudować zdrowy związek, zawrzeć małżeństwo zanim się zdecyduje na dziecko?


@ciemnienie: Obawiam się, że zbyt wiele wymagasz od naszych wspaniałych witaminek
@ciemnienie: to co piszesz to są zwykłe frazesy. "Nie dawać komu popadnie", "zbudować zdrowy związek". To chyba oczywiste, że ci mężczyźni nie mówią "hej, jak urodzisz dziecko to ja uciekam". Tylko jest pięknie jest miłość, są wspaniałymi partnerami i mężami a potem jednak dają dyla. Nigdy nie możesz mieć 100% pewności jak druga osoba się w danej sytuacji zachowa, nawet w pełni jej ufając.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: @szybki_zuk: Powiem tak. Kiedyś gdy małżeństwa były aranżowane i rodzice wybraliby ci starego obleśnego nieroba i pijaka który by ciebie bił to kogo byś obwiniała? Pewnie rodziców i słusznie. A dzisiaj sobie każdy sam wybiera, kobiety sobie wybierają gachów którzy ich zostawiają gdy zaciążą to czyja to jest wina, moja? Chyba odpowiedź jest prosta. W tych nielicznych przypadkach gdy się trafi jakiś psychol który się kryje i po 5