Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Operator_imadla: To jest argument za tym, żeby kupić sobie SUVa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio- kilka razy ostatnio musiałem jechać zwykłym sedanem i myślałem że coś mam nie tak z autem, bo połowa aut mi "błyskała" a oni po prostu wjezdzali na wyboje xD
Ducato albo master we wstecznym lusterku to już w ogóle ślepota.
@Cobesh: Lusterko fotochromatyczne to lusterko wewnętrzne, którego zadaniem jest automatyczne ściemnianie w celu zapobiegania oślepienia kierowcy przez światła pojazdów jadących z tyłu. Zaletą tego typu lusterka jest również zwiększenie widoczności kierującego pojazdem.
mysle że na pusto on świeci normalnie a że 90% jeździ przeładowana to się przód podnosi i takie mamy efekty :p


@Operator_imadla to nie to. Mam Ducato i problemem nie są źle ustawione światła czy towar na pace tylko to, gdzie są umiejscowione. Światła mam ustawione idealnie wg SKP, ale zorientowałem się kiedyś, że jak na skrzyżowaniu za blisko podjadę do auta przede mną to moje światła walą po lusterkach. Jest to
mnie bardziej wkurzają kierowcy z adaptacyjnymi światłami. problem w tym, że albo coś są żle wyregulowane lub za późno wykrywaja auta jadące z naprzeciwka, a w efekcie zbyt pózno kierują reflektor na jezdnię, więc i tak jestem oślepiony.