Wpis z mikrobloga

Hybrydyzacja wchodzi też niestety w grunt szybkich hothatchy. Jest jednak parę marek i modeli, które się temu opierają.
#ford #focus #st do nich należy, bo 280 czysto spalinowych koni daję frajdę. Auto się świetnie prowadzi, pierdzi z wydechu i jest szybkie. Trochę pali i moim zdaniem gorzej wygląda niż #mk3 ale co kto lubi.

Link do testu tutaj - KLIK

A wy co sądzicie o zielonej żabce?

#motopodprad to nasz tag z ciekawymi autami, testami etc.

#motoryzacja #samochody #auta #focusst #hothatch
stopaotestuje - Hybrydyzacja wchodzi też niestety w grunt szybkich hothatchy. Jest je...

źródło: comment_16685090787brfpY6CU4zH6gTTGC7ouI.jpg

Pobierz
  • 17
@stopaotestuje: Daj video jak jedziesz tym focusem na 2 biegu przy 2500 rpm, puść kierownicę i daj gazu na full.

Zobaczę czy farmazonisz o tym prowadzeniu, czy zrobili jakieś cuda, ale raczej farmazonisz jak 99% internetu. Fordy fwd się nie prowadzą, to przykry syf bez jakichkolwiek "dobrych" właściwości jezdnych.
@stopaotestuje: No chodzi mi o to, by samochód nie skręcał wtedy, kiedy ja nie chce.

Przy okazji przejedź po nierównym i również puść kierownicę, czemu testy jakości prowadzenia w internetach są tak słabe, a nierzadko po prostu ich nie ma? Ciekawy jestem bump steeringu i torque steeringu w tym samochodzie i nic się nie da dowiedzieć, trzeba samemu iść na jazdy testowe i klepać furą...
@kupkesobieciagne moim zdaniem prowadzenie polega mimo wszystko na trzymaniu rękami kierownicy...

Po prostu uklad kierowniczy jest bezpośredni. Owszem nie jest aż tak jak choćby w mclarenie, ale duzo lepiej niz chocby w megane rs lub golfie gti

Poza tym #yt zaprasza - możesz te testy naprawić - chętnie obejrzę
moim zdaniem prowadzenie polega mimo wszystko na trzymaniu rękami kierownicy...


@stopaotestuje: Tak, ale to po to, by zademonstrować problem lub jego brak.

Poza tym #yt zaprasza - możesz te testy naprawić - chętnie obejrzę


Nie chciałoby mi się. Ja kontempluję i konsumuję samochody dla siebie i tylko siebie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)