Wpis z mikrobloga

Jak to było? Absolutysta wolności słowa? XD

Piżmo zwolnił deva tylko dlatego, że ten napisał, że Musk #!$%@? głupoty i nie ma pojęcia, o czym pisze (oczywiście w kulturalnych słowach) xD
Na dodatek, chwile wcześniej Piżmo zapytał go co zrobić, żeby poprawić tę wydajność i dostał konkretną odpowiedź (wrzucam w komentarzu)
#elonmusk #twitter #bekazpodludzi
Pobierz C.....t - Jak to było? Absolutysta wolności słowa? XD

Piżmo zwolnił deva tylko dla...
źródło: comment_16684974313Ldc1VXQiplCpZOEERRvhF.jpg
  • 88
@CytrynowySorbet: Odnoszę wrażenie jednak, że Eric niesłusznie założył, że Elon pisząc 'App' ma na myśli apkę androidową.
Sama apka androidowa pewnie robi 0 'RPC' ale backend, który ją obsługuje i pewnie wszystkie inne fronty łącznie z webowym pewnie jakieś robi. Może nawet i te 1000.

Nie wiem czy zwalnianie pracownika to najlepsze rozwiązanie, Elon mógł go po prostu wyjaśnić w 3 minuty.
I dobrze zrobił, apka z zacinajacymi się zawsze w tej samej sekundzie filmikami to straszny chłam do całkowitej przebudowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RaghNaarRoog: nie można było już edytować, a chciałem poprawić tekst.

Wskaż choć jedno słowo w mojej wypowiedzi, które jest brednią. Inaczej nie mogę ci odpowiedzieć.

Nie bronię Muska tylko idei wolności słowa. Możecie się tasować do kłótni między szefem, a pracownikami ale przestańcie uzurpować, że to w jakikolwiek sposób godzi w wolność słowa. Tym bardziej, że te słowa nawet nie zostały usunięte.

Nie wiem też czemu źle życzysz Muskowi. Fakt, podjął
@Ingvarr100th: ale z Ciebie janusz xd Elon sam zaczal publiczny lincz na tego typa, podwazajac jego kompetencje.

A w tej samej nitce sa komentarze head hunterow, ktorzy juz mu oferowali posade, jak tylko elon go zwolnil. Tak Cie widze:

1. Szef ma zawsze racje bo jest szefem
2. Jak szef nie ma racji patrz punkt 1.
@Qlien: @Ingvarr100th: zacznijmy od tego że jest to spółka, i Elon to żaden szef tylko jak już prezes zarządu tej spółki, i ten programista nie powinien być lojalny wobec prezesa, tylko wobec samej spółki.

A jako że takim wpisem Elon działa na szkodę spółki, to z mojego punktu widzenia ten dev zachował się z większą lojalnością dla pracodawcy (spółki), niż jej własny CEO, broniąc jej.

Myślę że gdyby ziomek poszedł
@CytrynowySorbet: co tu się za bełkot zrobił xD Dev sam przyznał że mają dług technologiczny i robili tak żeby dostarczać nowe funkcjonalności ponad wydajność. Piżmo napisał przeprosiny do klientów za to że jest gówniane zrobione i tyle w temacie. Już pomijam fakt że typ był frontem i może gówno wiedzieć co było zrobione na backendzie i jak wyglądała architektura.

Jak się okazuje, dyskutuje z byłym pracownikiem, więc typ ma zerowa wiarygodność,
W dużej mierze są to te same osoby co np. spamują jakimiś durnymi screenami od bosaka czy innych konfiarzy.


@marv0oo: pokażesz mi, kiedy sam tym spamowałem, skoro wrzucasz mnie do innego wora z innymi?

Który inny pracodawca pozwala wywlekać wewnętrzne spory w firmie na forum publiczne?


@szpongiel: to piżmo wyciągnął to na forum publiczne, nie ten (były) pracownik. Nie chciał tego publicznie? Mógł najpierw pogadać z zespołem, że jest problem.
Jak się okazuje, dyskutuje z byłym pracownikiem


@szahmatt: zwolnił go dopiero po tej dyskusji

Piżmo napisał przeprosiny do klientów za to że jest gówniane zrobione i tyle w temacie


@szahmatt: skłamał, co do ilości requestów, a potem sam głośno myślał co jest problemem, jak jakiś random mu udowodnił, że idzie 1 request.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CytrynowySorbet:

o piżmo wyciągnął to na forum publiczne, nie ten (były) pracownik. Nie chciał tego publicznie? Mógł najpierw pogadać z zespołem, że jest problem. A nie najpierw nasrał na nich publicznie, a potem zwolnił gościa, bo odpowiedział na jego publiczne pytanie.

No spoko ale wracając do tematu, gdzie nastąpiło to naruszenie wolności słowa, od którego zaczynasz ten cały wpis?
@Ingvarr100th: ok w takim razie sorki, w takim razie życzę aby każdy kto tam choć trochę ogarnia się zwolnił i żeby to zbankrutowało, nic nie jest gorsze niż szef który myśli że zna się na wszystkim i mógłby zastąpić każdą osobę w firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)