Wpis z mikrobloga

@southman: #!$%@? pan. kupowałem taki hummus od dawna w biedronce i w netto - ta sama firma to dla nich robiła, i ten schodek był tam zawsze. chyba że dla lidla robiła inna firma teraz zmienili na tą? nie wiem. w lidlu nie kupuję.
anyway, w tych dwu pozostałych "komorach" jak sie przypatrzysz są też ścięte rogi. to jest miejsce na jakąś łyżeczkę albo coś takiego - aczkolwiek nigdy nie widziałem
często opakowania plastykowe są olbrzymie w stosunku do ilości towaru . Przykładowo kiedyś mięso na tackach w Biedronce mialo wagę 500g , teraz zeszli z niektórymi produktami do 360g (np mielone z indyka) Olbrzymia tacka, w 1/3 wypełniona mięsem, a reszta powietrze


@kecajek: dokładnie to - przykłady tego typu można mnożyć - śmieszną są te pralinki lintda w plastikowym pudełku - tam jest chyba z 4 różne rodzaje plastiku, do tego
@takigosc Dojadą do takiego punktu w którym ogłaszą powstanie nowego 100g produktu w wyższej cenie. Następnie znów będą ucinać gramaturę i tak w kółko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muak47: nie no jeszcze mnie stać wydać 85zł raz na prawie rok. Używałem Finisha i były #!$%@?, wiecznie jakieś niedomycia, może dlatego, że odpalam zmywarkę raz na 3 dni, czasem 4. Dreft daje rade i jego się trzymam.
w biedronce już praktycznie tylko 75g można dostać, gdzie te czasy jak były duże tubki, przecież pastę i tak kupię, to po uj to zmniejszać, tym bardziej że i tak zawsze kilka tubek na raz biorę


@Miecz12: zamów se na Allegro w normalnej cenie, rozmiarze i z darmową dostawą do domu a nie jak dziad w Biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i na tagu #przegryw radość