Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę o arbitraż. Narzeczony szukał pomysłu na prezent urodzinowy i wymyśli - zabierze mnie na 4 dni do Paryża. Kupił już bilety lotnicze.
Powiedział mi o tym przypadkiem. Ok, choć wcale takiego prezentu nie oczekiwałam.

Kilka tygodni wcześniej mówiłam mu jednak bardzo wyraznie, że wybrałabym się na taką wycieczkę, ale... w ciepłym miesiącu (on wybrał styczeń) oraz jako wycieczkę organizowana, czyli z przewodnikiem, gdzie niczym sie trzeba się martwić - taki mam teraz nastrój. Do tego wybrany przez niego termin mi kompletnie nie pasuje.

Powiedziałam, że może lepszy by był np. kwiecień lub maj na taką wycieczkę. On stwierdził że narzekam i anulował bilet. Problem jest taki, że wybrał taryfę która nie obejmuje zwrotu kosztów i teraz jest na mnie zły, bo stracił pieniądze.
Co mam o tym wszystkim sądzić? Jestem zakłopotana i zdezorientowana.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637230c7f457b9087ffbd8c2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Proszę o arbitraż. Narzeczony szuka...

źródło: comment_16684621836QgYXNCBzF5cwqLuaPf4ZU.jpg

Pobierz
  • 15
@wiewior_s: ale co w tym dziwnego, że jedna osoba może nie chcieć otrzymać prezentu od drugiej osoby, skoro jej się nie podoba i wymaga wyrzeczeń i wyjścia ze swojej strefy komfortu? rozumiem koszulę, można wziąć i rzucić w kąt, ale wycieczka we dwóch to jednak jest zobowiązanie na kilka dni, gdzie np. trzeba odwołać już zaplanowane rzeczy. jeśli ktoś robi coś takiego drugiej osobie, to albo bardzo dobrze zna drugą osobę,
@AnonimoweMirkoWyznania:
jeśli jeszcze da się to odkręcić to ja z nim jadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A serio, to ty nie chcesz jechać, rozumiem, ale mógł sobie pojechać sam a nie anulować wszystko, wtedy by stracił 50%

Nauczka dla niego żeby większe wydatki uzgadniać z góry, a nie że wielki romantyk się znalazł, a potem płacz że królewna nie chce z nim pojechać ( ͡° ͜
SłonecznyZiomek: W styczniu będzie mniej ludzi i łatwiej się będzie zwiedzać. To miasto, pogoda aż tak nie przeszkadza. A jeżdżę je na zorganizowane wycieczki do takich miejsc to xd. Będziesz łaziła z 20 innymi Polakami, no świetna wycieczka. Żeby tak mój niebieski sam z siebie zabrał mnie na taki wyjazd...
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @holihopter: no tak, z tym że nie zostawił żadnego pola do kompromisu i np. przebukowania biletu, tylko wybrał opcje na jeden termin i że oddany bilet w całości przepada.
@wiewior_s: po prostu na taką mam teraz ochotę - place, wsiadam i kompletnie o nic się nie martwię, bo jest opiekun wycieczki. Byliśmy już wspólnie na takim wyjeździe i było bardzo fajnie.
@choochoomotherfucker: dokładnie, wyraźnie powiedziałam że pojechałabym
@AnonimoweMirkoWyznania: widzę tu dobre intencje ze strony chłopaka ale niestety trochę nie użył mózgu xD Paryż w styczniu, a na co to komu? Też bym nie chciał. I sam się zaorał tą rezerwacją na sztywno - takich rzeczy się po prostu nie robi, spontaniczny prezento-wypad może i brzmi superancko i romantycznie, ale potem wchodzi życie i takie rzeczy że drugiej osobie może to z jakiegoś powodu nie pasować. I jest kwas.