Wpis z mikrobloga

Pytanie mam, czy jeżeli jest się po 30 warto zainteresować się tematem programowania? czy w czasie nauki po około 3h dziennie, jest się w stanie przyswoić wiedzę pozwalającą pracować jako programista? Jako, że mam brak funduszy to bym postawił na darmowe źródła nauki. W sumie pracę mam tragiczną, na hali taka temperatura jak na dworze, dlatego tak jakby czas goni i chciałbym znaleźć prace przed większymi mrozami w lutym.
#programista15k #naukaprogramowania #programowanie
  • 31
@BornToDie69: Bystry jestem, ścisły umysł nie bardzo. No właśnie różne cuda w życiu robiłem, od pracy na stacji benzynowej, MC'donaldsach, gastro, bary, puby. Może programowanie to mój graal którego nie odnalazłem wcześniej? :D
@Cezar111: Przyswoić wiedzę teoretyczną i nauczyć się jakichś praktycznych podstaw bazując na materiałach z neta da się bardzo szybko jak jesteś zdeterminowany i zrobisz to w dosłownie kilka/kilkanaście tygodni, ale problemem będzie brak doświadczenia, gdy zaczniesz szukać pracy. Mimo wszystko raczej nie masz wiele do stracenia poza wolnym czasem, więc próbuj. Ogarnij podstawy, systematycznie pracuj nad jakimś własnym, solidnym projektem i aplikuj ile się da, a nuż gdzieś się załapiesz po