Wpis z mikrobloga

Pisze se komentarz ze nie lubie jak mi sie nudzi w pracy i lubie mieć co robic a @Kliko mi odpowiada "Idź do kołchozu #!$%@?ć" xD Nosz #!$%@? ludzie, TO WY SIE ZASTANÓWCIE CZEMU PRACUJECIE W KOŁCHOZIE a nie równacie w dół. Młodzi ludzie tutaj siedzą! gdzie wasze ambicje, gdzie wasz zapał do #!$%@?? Musicie walczyć o siebie, swoje marzenia, musicie być zwycięzcami! (śmiesznie brzmi ten kołczowy tekst ale to do #!$%@? prawda)

Potem bedą na starość jak Janusz Pawlacz lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył.
#przemysleniazdupy #gownowpis #rozkminy #rozkminyozyciu
Pobierz liczynozenibynie - Pisze se komentarz ze nie lubie jak mi sie nudzi w pracy i lubie m...
źródło: comment_1668429489dw7VT1MToAMqSD9rl4ewxF.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liczy_no_ze_niby_nie:
Gdybyś tylko napisał, że nie lubisz się nudzić w pracy, to nic bym nie napisał, bo sam wiem, że to nie tak fajne, jak się w pierwszej chwili wydaje.

Przyczepiłem się, bo napisałeś, że to najgorsze, co może być w pracy (czyli gorsze od #!$%@?). Tak piszą z reguły ludzie, którzy nigdy nie musieli #!$%@?ć albo już nie pamiętają, jak to jest. Widzę, że musiało cię to zaboleć, skoro aż
Widzę, że musiało cię to zaboleć, skoro aż zrobiłeś oddzielny wpis ¯_(ツ)_/¯


@Kliko: Mordo mnie nie boli nic, ja fizycznie pracując zbudowałem dom a pracując umysłowo mam kasę żeby go utrzymać.

Zdziwiło mnie twoje 'idź pracować do kołchozu' i takie mnie przemyślenia naszły

Ja w pracy chciałbym się rozwijać, coś tworzyć, czuć ze jestem potrzebny, że robie coś wielkiego, że codziennie uczę się nowych rzeczy. To jest ta róznica - jak