Wpis z mikrobloga

Bez przesady, Tomek dał się zmanipulować perfidnej Zuzi, chociaż wszyscy podejrzewali jaka jest, ale jak ma mu się ułożyć z Kasią to nie widzę powodu dlaczego miała by mu nie dać szansy. To nie zdrada tylko wybór po tygodniu mieszkania z sobą. Niech lepiej Kasia wybiera meble do mieszkania niż ten szon
#rolnikszukazony
  • 12
  • Odpowiedz
  • 40
bo jest rezerwową, dlatego nie powinna. Wybrał zuze, lepil się do niej już na gospodarstwie, a odezwal sie do kasi nie dlatego ze zrozumiał, ze to ją woli, tylko studentka prawa go kopnęła w dupe:)
  • Odpowiedz
@czims: ale bzdura, ludzie popełniają błędy. Ważne potrafić się przyznać. jak mają się kochać to odrzucić całe życie ze względu na to, że pierwotnie wybrał inną jest dla mnie bez sensu, ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
a odezwal sie do kasi nie dlatego ze zrozumiał, ze to ją woli, tylko studentka prawa go kopnęła w dupe:)


@czims: Przecież to on konpął w dupę Zuzę, jak ją trochę lepiej poznał, zwłaszcza jak zachowuje się poza kamerami. Ja tu nie widzę nic aż tak strasznego, trudno wybrać właściwie po paru dniach znajomości, zwłaszcza jeśli wybranka udawała kogoś innego.
  • Odpowiedz
@sqnland wiesz, mi też kiedyś laska powiedziała, że jak pozna kogoś innego to będziemy się musieli pożegnać. Myślę, że kobieta tym bardziej nie chciałaby być rezerwowa. Nawet taka z niskim poczuciem własnej wartości. Zobacz sobie insta Kasi o trądziku. Myślę, że ona odzyskuje ta pewność siebie, więc liczę na to, że go jednak pogoni.
  • Odpowiedz
@sqnland: Jak wyżej ktoś napisał, Kasia powinna pokazać, że ma do siebie szacunek i kopnąć go w tyłek. Odezwanie się do niej po zerwaniu z Zuzą, wydaje się być takie na doczepkę, coś w stylu "Zignorowałem twoje uczucia ale z tamtą już nie jestem, to wezmę Ciebie z braku laku". Ja jako facet czułbym się #!$%@?, gdyby dziewczyna mnie potraktowała jako koło zapasowe. W przypadku dziewczyn, to chyba jeszcze gorzej
  • Odpowiedz