Wpis z mikrobloga

@enterprize: co prawda wielosezonowe są drogie i szybciej się zużywają, ale za to jak już spadnie sneig to sobie średnio radzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shatter: Szybciej się zużywają bo na jednym komplecie jeździsz cały rok a nie pół xd że są droższe? Nieznacznie a biorąc pod uwagę że odchodzi ci koszt wymiany i ew. magazynowania (a jak nie magazynowania to musisz nosić to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enzojabol: nie no nie przesadzaj, że zaniesienie kół na swoje miejsce liczysz jako "koszt", bo to 4 minuty. Już prędzej bym zrozumiał że policzyłbyś sobie godzinę na ich wymianę, ale ja taki koszt jestem w stanie dźwignąć xd
Ja w teorii mógłbym postawić na wielosezon, bo jeżdżę mało, ale jednak bywa tak, że śniegi spadnie no i wolałbym wtedy jechać w miarę normalnie. W zeszłym roku pojechałem na śnieg na
  • Odpowiedz
@Shatter: Dla ciebie to 4 minuty dla mnie bite dwie godziny bo u siebie w mieszkaniu nie mam gdzie tego trzymać - musiałem jechać do rodziców (tam mam na to miejsce), zabrać zimówki, pojechać je zmienić, przywieźć do nich letnie, wrócić do siebie.

Po prostu nie patrz na wszystko jedynie przez pryzmat swoich doświadczeń, to pomaga w dyskusji ;).
  • Odpowiedz
@chonotukuhwa: Stąd gdzie się szanuje swój czas i woli zapłacić 50 zł za zmianę opon niż #!$%@?ć się z tym na publicznym parkingu gdzie trudno jest zaparkować a co dopiero rozłożyć się z lewarkiem i oponami na zmianę. Lub też stąd gdzie ma się to w dupie i jeździ na wielosezonowych. Skąd się urwałeś? xD
  • Odpowiedz