Wpis z mikrobloga

Zostało mi niecałe 5 miesięcy renty zus. Boję się komisji i tego, że zabiorą mi rentę. Mam znaczny stopień niepełnosprawności i nigdy nie pracowałem, bo zwyczajnie nic nie umiem. Pracować fizycznie nie dam rady, a na umysłowca jestem za głupi. Mieszkam z podstarzałymi rodzicami i te 1218 zł renty miesięcznie starcza mi na moje wydatki. Jak mi to zabiorą, to będę żył jak lump ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak się wstydzę, że jestem życiowym nieudacznikiem, że nie zadaję się z żadnym rówieśnikiem i unikam kontaktu z kimkolwiek.
#neet #przegryw
dziobnij2 - Zostało mi niecałe 5 miesięcy renty zus. Boję się komisji i tego, że zabi...

źródło: comment_1668261635uvupk6Kuz2KTCIPVofZQhd.jpg

Pobierz
  • 22
@dziobnij2: dostałeś tyle mądrych odpowiedzi. Ludzie tutaj mają rację. Nic z tego nie jest twoją winą. Rzeczy się zdarzają a my jesteśmy uczestnikami wydarzeń. Czasami udaje się nam pchnąć los w jakimś kierunku a czasami nie. Masz prawo popełniac błędy. Każdy ma prawo. Jeśli uważasz że jesteś nieudacznikiem, no cóż to też ma swoje plusy. Nikt nie ma prawa Cię oceniać. Nigdy nie wiesz co przyniesie los. W dzisiejszych czasach ludzie
@LittleStulej: A dlaczego nie? Skoro ktoś jest chory i się o to nie prosił i nie ma normickiego życia, to dlaczego nie rzucić mu kilka zł i zostawić w spokoju, niech wegetuje, wiedząc jak ma #!$%@? i że tego mu nie zazdrościmy? Dlaczego ma jeszcze użerać się z innymi, skoro już na starcie ma #!$%@?? Wolę łożyć na taką sobę, niż samotne madki, które wypinają dupę chadowi, a potem kwiik, bo
@Benq20: tylko teraz jak rozróżnić prawdziwe oferty od scamów? Coś co nie ma sensu ekonomicznego wydaje się być scamem, tu trzeba dodatkowego uzasadnienia (np. zatrudnienie niepełnosprawnego po to aby uzyskać dotacje / więcej punktów). Są jakieś bardziej zaufane miejsca z ogłoszeniami tego rzędu?