Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: Wspomnę jedynie, że 40 lat temu jedną z najbardziej lubianych przez dzieci form cukierniczych były gumy do żucia w ksztalcie papierosów. Obecnie, z resztą, również są do kupienia.

@tombeczka: ok. Ale to nie są prawdziwe fajki. Tak samo jak plastikowe pistolety. A tutaj mamy autentyczne perfurmy.

@Rogovic: ;)

@staryhaliny: to dziwne masz mysli

@yuck: no nie wiem. W damskich gazetach o zdrowiu non stop widzę jakieś
@staryhaliny: no byś się zdziwił.
Sam mam obecnie 30+++ a pamiętam, że były kiedyś kółka czy jak to się tam nazywa fanów kucyków ponny xD
Dorośli faceci się przebierali w jakieś dziwne ciuszki i ciul wie co tam na tych meetingach robili xD czy to było normalne? Wątpię xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: bardziej dlatego, ze polaczyles perfumy dla dzieci z wibratorami ale ok

@yuck: nie. To ty to połączyłeś, bo nie czytasz ze zrozumieniem albo intencjonalnie próbujesz mi imputować coś czego nie napisałem.

@DrGreen_2: pełna zgoda.

@Malganis882: do dzisiaj są te kółka fanów My Little Pony, o czym się dowiedziałem na wykopie tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/40250215/ogladam-sobie-z-dzieci-bajki-kreskowki-jakies-kucy/
Twórcy tej bajki też puszczają oko do dorosłych widzów:
staryhaliny - > @staryhaliny: bardziej dlatego, ze polaczyles perfumy dla dzieci z wi...

źródło: comment_1668258907L2I5ZbIQWHIe5cZ5CkGh23.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuck: tak. W ironiczny sposób napisałem, że niebawem zabawki dla dzieci będą sprzedawane w sklepach dla dzieci, a ty zachowujesz się, jakbym napisał, żeby wkładać wibratory do dziecięcych tyłków