Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ciężki dzień dla fajnopolaków czytających wyborczą i pijących sojowe latte, pewnie was strasznie bolą te biało czerwone flagi i tysiące patriotów którzy świętują niepodległość Polski? Radzę wam zostać w domu bo jeszcze dostaniecie depresji jak wyjdziecie do knajpki na śniadanie za 50 zł a psychiatra teraz dużo kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #marszniepodleglosci #warszawa
Pobierz Viado - Dzisiaj ciężki dzień dla fajnopolaków czytających wyborczą i pijących sojowe ...
źródło: comment_1668162827O1wOT9mHKZL5Eg6hOXWQdQ.jpg
  • 16
@DryfWiatrowZachodnich: no zobacz jak to głęboko siedzi, ta konieczność rysowania grubej linii i tworzenia podziałów. Nie wspomniałem nic o patriotyzmie, a już uznałeś, że jeśli Europejczyk, to antypatriota.

Odpowiadając: nie, to po prostu człowiek, który chce zostawić co się wydarzyło w przeszłości. Pamięta i wie o historii, ale nie buduje na niej wizji przyszłości.
To, że Niemiec nie musi oznaczać od razu, że nazista i że chce ci dzieci germanizować. To,
@Viado: widzę, że jesteś jednym z tych co zawłaszczają sobie patriotyzm. Przez takich jak Ty, tacy jak ja i moi koledzy nie chodzą na takie marsze. Nie chcę być kojarzony z taką bandą prymitywów, którzy wyważają się za "prawdziwych patriotów", a jedyne co potrafią robić to głosić antyunijne, antyukraińskie i w ogóle antyludzkie hasła.

Dlaczego nie paliliście flag rasiji, tylko flagi tęczowe, UE i Strajku Kobiet? ( ͡° ͜ʖ
@Viado: mogles zachowac resztki rigczu i swietowac, jak ludzie ze zdjecia, ktorych masz na mysli

ale nie, przeciez jestes taki wspanialy, ze trzeba swiatu pokazac, przy okazji dodajac cegielke do podzialu

smutne zwyczajnie :) bardzo milo czytac, ze ludzie sraja na takie "opinie"