Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w pewnym saunarium. Mam dosyć szczupłą, wysportowaną sylwetkę i z twarzy wyglądam bardziej na dużo młodszego niż jestem, a mój kutang proporcjonalnie do reszty ciała wyglada dość okazale. Jak juz macie mój rysopis, to leżę mną wyjebce na ręczniczku, a jakieś stare baby na ucho do siebie się odpaliły, że jak to dzieci tu wpuszczają i jak tak można XDDDDDD Coś tam usłyszałem, że czują się zgorszone i niekomfortowo. Na koniec w szatni jakiś starszy gość w typie geja amanta mnie obczajał do samego końca ubierania się - to akurat było dla mnie niekomfortowe xD Ale no nic, sauny mi się spodobały pomimo tego i będę przychodził regularnie, poopowiadam kiedyś więcej ciekawych historii jak ktoś chce. #sauna #niebieskiepaski #takbylo #rozowepaski #teczowepaski
  • 7
@LIFODEPxJAPAP:

gość w typie geja amanta mnie obczajał

Takie akcje się niestety nierzadko zdarzają szczególnie w większych saunach, nie ma chyba innego wyjścia niż się przyzwyczaić i ich całkowicie olewać. Z drugiej strony pomyśl sobie co by było gdybyś był kobietą skoro tu przy jednym typie czułeś się niekomfortowo xd