Wpis z mikrobloga

Wyglada na to, że znów mamy 2015 i korwinisci tak jak wtedy pomagali PiSowi zakłócając spotkania Komorowskiego tak teraz zaczynają to robić na spotkaniach Tuska dołaczajac do frontu bab z klubów propisowskich.
Oczywiscie powielając znane pisowskie kłamstwa i manipulacje z TVP - typu ''polskosc to nienormalnośc'' albo ''strzelanie do górników''.
I Wy konfederaci macie czelność twierdzić, że jesteście jedyna prawdziwą opozycją?
Dziwnym trafem gdy PIS w potrzebie to konfederaci ruszaja z pomocą, czy to jakieś głosowania gdzie sie podzielą, czy to marsze kobiet czy kampania wyborcza.
PiS - Konfederacja to ten sam zamordystyczny beton, stosujacy te same manipulacje i kłamstwa do ogłupiania elektoratu.

#neuropa #bekazkonfederacji #polityka #korwin
Pobierz szurszur - Wyglada na to, że znów mamy 2015 i korwinisci tak jak wtedy pomagali PiSow...
źródło: comment_1668075589KMgj3J1VAmiYz11OLRsjYI.jpg
  • 23
@szurszur: Oj tam, zaraz ci przyjdzie towarzysz Lestkowicz i stwierdzi że no tutaj masz czarno na białym że w tym tutaj jednym konkretnym głosowaniu Kąfa była przeciwko PiS a więc są przeciwko PiS, lol, oczywiście kompletnie ignorując to o czym piszesz - że gdy tylko PiS ma pod górkę, zwłaszcza w tematach "idelologicznych" typu aborcja czy Unia Europejska, to za każdym #!$%@? razem z krzaków wyłażą korwiniści i nacjololo, broniący
@szurszur: Problem polega na tym, że jakakolwiek krytyka Tuska uważana jest za kolaborację z PiS.

W jednym z ostatnich znalezisk dotyczących Tuska, jeden z najbardziej dobrze ocenionych komentarzy brzmiał mniej więcej w tonie:

Wolę Tuska, który nie dotrzymuje obietnic, niż rządzący nadal PiS

Z takim podejściem nigdy w tym kraju nie będzie dobrze, jeżeli godzimy się jedynie na taką dwubiegunowość.

Wszyscy wiemy, że PiS nie powinien dalej rządzić, wiemy też, że
AFAIK Korwin popierał twarde podejście wobec tych ludzi (górnicy to eufemizm, goście chcieli wejść siłą do biura JSW i zrobić tam #!$%@?). Korwiniści znowu nie czytają Korwina. Kleopatrixx cisnął Tuska za niska minimalna za jego rządów (kolejny argument z TVP) a sam Korwin jest zwolennikiem braku pensji minimalnej xd
@szurszur: Widziałem już kilka wystąpień Donalda Tuska i przeważnie jak pojawia się jakakolwiek jego krytyka, to w mniejszym lub większym stopniu oponent wrzucany jest do worka z napisem PiS, jak nie pośrednio przez samego Tuska, tak przez wyręczającą go publiczność.

Z resztą to samo dzieje się na tych spotkaniach Kaczyńskiego, tylko w drugą stronę, tam jednak przy wejściu do sali, trochę bardziej pilnują, aby nie weszli "nieswoi".

Bardziej opisuję ogólne wrażenie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W pierwszej turze na Bosaka a w drugiej na Dudę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Może przy wyborach się poszczęści i skończą tam gdzie powinni czyli na 4.76 ¯\_(ツ)_/¯
pisowskie kłamstwa i manipulacje z TVP - typu ''polskosc to nienormalnośc''


A kłamstwa o misce ryżu? Przecież to jest dokładnie ten sam poziom manipulacji? Fejki o Obajtku co tydzień? Marże Orlenu?
Zabawne jest jak złodziej krzyczy łapać złodzieja i jeszcze ma pretensję jak to tak można robić.

strzelanie do górników


Tusk kazał strzelać do górników z gumowych kul to żadne kłamstwo. Na YT jest pełno filmów z tego okresu.

@szurszur:
@lagi_mozgu: Fejki o Obajktu?
Strzleanie do górników? Pamietam ,ze wtedy górnicy sie wypierali, że to oni byli na tej zadymie już po protescie. Do strzałów doszło gdy bojówkarze obrzucili butelkami z benzyną budynek z ludźmi w środku. Uważasz, że w takim wypadku nie powinno się użyć gumowych kul?
@mnik1: masz rację, aborcja jest najważniejsza - przekonałeś mnie. Nie przeszkadza mi rozdawnictwo, nie przeszkadza mi wzrost podatków, nie przeszkadza mi przekrzykiwianie się kto da więcej, nie przeszkadza mi że ciągle się wymieniają swoimi posłami, nie przeszkadza mi że 70% głosowań nad ustawami mają zbieżne. Najważniejsze, że 100 kobiet rocznie nie może dokonać aborcji, a za Tuska mogła.
@Serghio: przypomnijmy sobie o 2 ważnych obietnicach Tuska, 3x15 nie wyszło, budowa i start EJ w 2020 też, a jak się okazało że nie tak łatwo się rządzi i wypełnia program to się ewakuował do Brukseli.

Jego partia w tym czasie przewaliła wybory 4 razy i teraz się objawia jako zbawca. Jak ktoś pamięta jego obietnice i to jak rządzili plus kompletna nieumiejętność komunikowania się z wyborcami i odpowiedzi na ich
@szurszur: i po co kłamiesz? Strzały z gumowych kul, 12 osób poszkodowanych.
Górnicy nie domagali się podwyżek tylko odwolania prezesa, który przewalił ponad miliard złotych na uslugi doradcze zamykając rok ze stratą. Prezes miał doświadczenie, już kilka spółek państwowych przygotował w ten sposób do prywatyzacji za złotówkę.
https://dziennikzachodni.pl/strajk-jsw-policja-uzyla-broni-12-osob-poszkodowanych-pod-jsw-nowe-zdjecia-wideo/ar/3745443