Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego:

czyste zwrócenie na siebie uwagi


Aha

Czyli #!$%@? z ciebie ¯\_(ツ)_/¯. Chociaż patrząc na twoim profilu jakie poglądy polityczne masz to aż tak to nie dziwi. Szkoda tylko, że tacy delikwenci potem mają kontrolę nad ludzkim życiem.
Wymagasz od samobójcy, że w takich okolicznościach ma mieć jeszcze siły i nerwy myśleć o takich sprawach?


@Kamilo67: Od kazdego wymgam patrzenia dalej niz czubek wlasnego nosa. Niestety to narodowa przypadlosc. Polacy nie widza innych bo "ja jestem najwazniejszy".

Jeszcze raz - rzad takiego pod pociag nie pcha. Myslisz ze samobojca sie zabija spontanicznie? Idzie taki i widzi pociag. "a rzuce sie pod niego co mi tam"

Mi sie raczej wydaje
@gorzki99: Dobrze, że za to inni patrzyli dalej niż czubek swojego nosa i pomogli jakkolwiek samobójcy xD.

I tak, to wina rządu w dalszym ciągu, bo przez nich nie ma eutanazji i trzeba #!$%@?ć taki cyrk w skakanie z 13 piętra albo szukanie dawki śmiertelnej substancji po różnych źródłach, oczywiście wszystko po kryjomu, żeby jakiś #!$%@? ciebie potem nie odratował i zagwarantował ci życie jako warzywo.

Jeden stara sie trzezwo patrzec
Niech zgadnę,


@Kamilo67: Gratulacje, zgadles.

co zamiast ratować ludzi


A nie uratowal? (w sumie to nie, bo nie mial z czego ratowac :PP)

Jak tak wygląda trzeźwa pomoc psychiatryczna


Ja tam nie wiem jaka specjalizacje ma @Fan_Morawieckiego Moze jest ratownikiem medycznym ktory przyjechal do zgloszenia. Od kiedy RM sa psychiatrami?

Oczywiscie ze zdrowe podejscie. Rozrozniaj prace od zycia prywatnego. Wierz mi lub nie - to serio mega protip. Swoja robote rob
Niech zgadnę, trzeźwo patrzy "lekarz", co zamiast ratować ludzi to woli z nich cisnąć bekę na wykopie? Jak tak wygląda trzeźwa pomoc psychiatryczna to się cieszę, że zrezygnowałem u nich z leczenia ¯_(ツ)_/¯.


@Kamilo67: Wykonałem wszystkie niezbędne czynności wobec pacjentki, cisnąłem bekę na wykopie dawno po tym jak pacjentka opuściła SOR.

szukanie dawki śmiertelnej substancji po różnych źródłach, oczywiście wszystko po kryjomu, żeby jakiś #!$%@? ciebie potem nie odratował i zagwarantował
@gorzki99:

Ja tam nie wiem jaka specjalizacje ma @Fan_Morawieckiego Moze jest ratownikiem medycznym ktory przyjechal do zgloszenia. Od kiedy RM sa psychiatrami?


Jest tag #psychiatria, więc pytanie mogę zadać też w drugą stronę.

Oczywiscie ze zdrowe podejscie. Rozrozniaj prace od zycia prywatnego. Wierz mi lub nie - to serio mega protip. Swoja robote rob dobrze a w czasie prywatnym rob co chcesz (poza lamaniem prawa)

Grabarz czy inny taki nie
Swoją drogą, trzeba być totalnym przegrywem, żeby pchać się w tak gównianie płatny zawód, nie mając powołania. Chyba gość sam potrzebuje atencji z tego powodu i zamieszcza takie gównoposty. No ale haha, pacjentka idiotka, bo nie ma wiedzy, na którą ja #!$%@?łem całe studia i teraz zarabiam za prawie całe nic xD.


@Kamilo67: Ratownik medyczny zarabia na kontrakcie/zleceniu ~60zł/godzina. Nie są to jakieś porywające kwoty, ale jednak ja na polskie warunki
Gość robi antyreklamę szukania jakiejkolwiek pomocy, bo potem ktoś się będzie bał zgłosić się z problemami, bo taki #!$%@? będzie go wyśmiewał.


@Kamilo67:
Po pierwsze - ona się nie zgłosiła z problemami, tylko odwaliła szopkę z łykaniem "cukierków", równie dobrze mogła się próbować otruć michałkami.
Po drugie jak myślisz, że tutaj kręcimy bekę, to lepiej nie wiedz co się dzieje jak pacjent zgłosi się ze szklanką w dupie ( ͡°
@Kamilo67: #!$%@? mozgowe masz raczej Ty skoro nie potrafisz rozroznic pracy od zycia prywatnego.

Jeszcze raz - jak krowie na rowie:

Swoja robote rob dobrze a w zyciu prywatnym rob co chcesz.

i jak nie czuje empatii do ludzi to nie będzie tak samo dobry jak ten, któremu faktycznie zależy na ludzkim życiu.


I jak nie czuje empatii to po prostu ich ratuje a nie rozczula sie nad kazdym z osobna.