Wpis z mikrobloga

Musiałaby zjeść ponad 100 tabletek Acard, żeby był porządny efekt


@Doktor_Proton: To jakieś 8 gramów. Dzienna dawka w leczeniu gorączki reumatycznej. Nie zajmuję się pediatrą, ale też nie jestem pewien, że akurat porządnym efektem w jej leczeniu jest zgon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba by wziąć jakieś 400 tabletek, powiem szczerze - chyba ciężkie do zrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
znajomy tak łyknął ze 20 lat temu kilkadziesiąt tabletek apapu - do samobójstwa nie doszło, ale od tamtej pory, ani razu nie bolała go głowa ( )


@neeet: Tu inna kwestia, akurat kilkadziesiąt tabletek apapu może doprowadzić do niewydolności wątroby i zgonu. Już ~10g, czyli takie 50 tabletek prowadzi do zgonu.
To jest wina rządu, że nie udostępnił eutanazji, a nie samobójcy.


@Kamilo67: Rzad go pcha pod pociag? Ja mu nie bronie robic ze swoim zyciem co chce. Ale po co w to postronnych ludzi pchac?
Jest conajmnniej kilka metod wylogownia sie z tego swiata nie ciagnac kogos innego w swoje problemy.
@gorzki99:

Rzad go pcha pod pociag?


Nie pozwala na eutanazje, więc tak, sami do tego doprowadzili.

Ja mu nie bronie robic ze swoim zyciem co chce. Ale po co w to postronnych ludzi pchac?

Jest conajmnniej kilka metod wylogownia sie z tego swiata nie ciagnac kogos innego w swoje problemy.

Wymagasz od samobójcy, że w takich okolicznościach ma mieć jeszcze siły i nerwy myśleć o takich sprawach?