Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Się wpieprzyłem w świat o którym nie mialem pojęcia.. Ponad 30 flakonów. Już jakieś wysyłki, dekanty, zamawiany.. Już myślałem że mam swój Daily, klubowy, randkowy, lateni, na 30 stopni w słońcu itd. A co chwila zmiana.. Ja #!$%@? przesrane.. W tym momencie to tylko tym obracam co na fotce l.. Ten armaf de nuit tylko też wyleci a pół roku temu myślałem że będzie idealny na zwykły dzień.. Teraz to już bardziej Lattafa black jak nie ma pomysłu, ale dzisiaj modest doszedł i #!$%@? znowu przesrane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie idzcie tą drogą.. Jeszcze khamrah jak upoluje to znowu się namiesza xd
#perfumy #perfumywciemno
Pobierz mieszkamtu - Się wpieprzyłem w świat o którym nie mialem pojęcia.. Ponad 30 flakonów....
źródło: comment_16679916018MIvvGrgJfWHYfRWkX9v5Z.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@tangofever: jakie porzadne.. Chłopie cała sephora z Douglasem 10 razy przewachana cała.. Ten cały mainstream jest żenujący.. Taki blue de Chanel pachnie ładnie ale jak 20 innych bruno banani z Rossmann. Ysl la nuit Electric to ostatnio do domu nie dowiozłem bo bleter bo 2h już nic nie pachniał po 2 strzałach także błagam.. Z czym do ludzi.. Jedynie Tom Ford się wyróżnia jakkolwiek.. Także bitch please ( ͡° ͜
  • 15
@Pat6er: fakty są niestety takie, że większość obecnego mainstreamu to żart jeżeli chodzi o parametry. Jeśli więc mogę kupić araba, który pachnie podobnie, lub bardzo podobnie, za o wiele mniejsze pieniądze, to głosuję portfelem, jestem w stanie przeboleć pewne różnice w jakości, jak i samym zapachu.