Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Amestris: popatrz na serię Smart games, dla takiego wieku to np.czerwony kapturek, Smart farmer, kolorowy kod, jump in (to jest trochę trudniejsze ale zawsze można próbować razem), widziałam jeszcze taka z kolorowymi kryształkami (coś czuję, że dla 5 latki "diamenciki" mogą być same w sobie interesujące). Polecam poszukać zarówno po polskiej jak i po angielskiej nazwie, bo gry się w zasadzie niczym nie różnią poza ceną :)

A poza tym zobacz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erln: @rozowy_mikro kurcze, ciekawie wygląda bardzo. Trudno tak z mojej perspektywy dorosłego człowieka wybrać taką grę dla 5-latki, podczas gdy nie obserwuję małych dzieci na co dzień i nie wiem w jakim wieku co jest dla nich odpowiednie. Wszystko dla mnie wydaje się zbyt proste na każdym etapie...
Drogie te Smart games, ale wygląda serio całkiem ciekawie, dzięki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amestris: drogie :( i na 1 rzut oka się wydają mega proste ale wciągają nawet dorosłych :D Są też tańsze wersje podróżne, np. xoxo (czyli takie jakby kółko i krzyżyk) i podobne. Moje dziecię lubi też grę pierniczki, która mnie jakoś specjalnie nie urzekła- ale widocznie ma w sobie to coś, bo gramy często. Ogólnie w tym wieku ważne, żeby dziecko mogło wygrać i żeby się mógł ktoś z nim bawic-