Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amestris: obczaj sobie planszówkę PLANSZÓWKOWI KURIERZY. Ćwiczy dodawanie i odejmowanie do 20. Planuję ją dać swojemu dziecku pod choinkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Amestris: popatrz na serię Smart games, dla takiego wieku to np.czerwony kapturek, Smart farmer, kolorowy kod, jump in (to jest trochę trudniejsze ale zawsze można próbować razem), widziałam jeszcze taka z kolorowymi kryształkami (coś czuję, że dla 5 latki "diamenciki" mogą być same w sobie interesujące). Polecam poszukać zarówno po polskiej jak i po angielskiej nazwie, bo gry się w zasadzie niczym nie różnią poza ceną :)

A poza tym zobacz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erln: @rozowy_mikro kurcze, ciekawie wygląda bardzo. Trudno tak z mojej perspektywy dorosłego człowieka wybrać taką grę dla 5-latki, podczas gdy nie obserwuję małych dzieci na co dzień i nie wiem w jakim wieku co jest dla nich odpowiednie. Wszystko dla mnie wydaje się zbyt proste na każdym etapie...
Drogie te Smart games, ale wygląda serio całkiem ciekawie, dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amestris: drogie :( i na 1 rzut oka się wydają mega proste ale wciągają nawet dorosłych :D Są też tańsze wersje podróżne, np. xoxo (czyli takie jakby kółko i krzyżyk) i podobne. Moje dziecię lubi też grę pierniczki, która mnie jakoś specjalnie nie urzekła- ale widocznie ma w sobie to coś, bo gramy często. Ogólnie w tym wieku ważne, żeby dziecko mogło wygrać i żeby się mógł ktoś z nim bawic-
  • Odpowiedz