Wpis z mikrobloga

Ja tylko prawilnie przypominam, że zupka chińska od vifona ma 338 kcal a nie 50 kcal jak niektórzy sądzą. Nie wiem na jakich forach, ktoś poleca zumpki na redukcję, ale już któryś raz słyszę w szatni na siłowni te złote rady, więc to musi być jakiś popularny i dobrze zaindeksowany w Google mit.

#mikrokoksy #silownia #dieta #redukcja #odchudzanie
nalejmizupy - Ja tylko prawilnie przypominam, że zupka chińska od vifona ma 338 kcal ...

źródło: comment_1667912111hxPeBLqTv1TxXX9tnt7bw8.jpg

Pobierz
  • 59
Może jestem głupi ale jak woda może wpływać na wzrost kalorii? Rozumiem smażenie na tłuszczu / gotowanie w bulionie itd ale dolanie wody?


@sylwke3100: woda nie wplywa na to. wplywa w tym przypadku waga produktu i tego jak ulozone zostalo stwierdznie "wartosc odzywcza gotowego produktu", czyli suchy makaron wazy 70 gramow ale to nie jest gotowy produkt, ale jak dodasz zgodnie z instrukcja 400 ml (g) wody to masz gotowy produkt.
@In_thrust_we_trust: Ciekawi mnie ile jeszcze takich złotych rad i produktów jest. Potem ktoś sobie wg wpisu na forum wyliczy zapotrzebowanie na oko. Obetnie te 200-300, żeby redukować. Połowę produktów w ciągu dnia policzy niedokładnie. Zje taką zupkę czy inny wynalazek z kaloryką gotowego produktu. Zczituje jednego cukierka raz na dwa dni, a potem płacz, że on nie chudnie i na pewno ma chorą tarczycę.