Wpis z mikrobloga

Mam pytanie za 100 punktów. Dlaczego wykopowym konserwom w jednej fantastyce przeszkadza "nieoryginalny" kolor skóry a w innej już nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kanapeczka_z_kanapa: czy tu w ogóle w pytaniu OP-a jest pytanie o grę? Czy o zachowanie społeczne dlaczego jedna "adaptacja" jest cool a druga bad? ludzie coś wam się miesza w głowach i walczycie z wyimaginowanym wrogiem.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Przy horizonie głównie chodzi o to że kto chce grać średnio ładną babą? Ja naprzykład nie chce grać żadną ani ładną ani brzydką, ale jeśli już miałbym wybierać to niech będzie ładna.


@HuierP10: No i git. Rozsądny konsument wtedy nie kupuje produktu jak go nie zadowalają jego cechy i elo. W czym problem? xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nawet nie czytam tego twojego wysrywu rasistowskiego szura ktory w SKANDYNAWSKIEJ mitologii napisanej przez ludzi snieznobialych co do jednego, ktorzy nigdy nie widzieli murzyna, rznie glupa i udaje ze NO CO MOGLIBY BYC NIE MASZ DOWODU :))))

ha tfu na takiego troglodyte jak ty, zycze wszystkiego najgorszego ¯_(ツ)_/¯


@earthvision: i weź tu dyskutuj z prawakiem xD

Za każdym #!$%@? razem, gdy brak argumentów to "NAWET NIE CZYTAŁEM TWOJEGO WYSRYWU". Nikt nie pytał - trzeba było więcej nie dzwonić i po prostu nie odpisywać. Wy to chyba po prostu macie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No i nie kupuje, chociaż #!$%@? mnie to że w grach AAA ostatnio bohaterkami są kobiety bo jednak tych gier w roku nie wychodzi nie wiadomo ile


@HuierP10: Takie prawo rynku, że producent próbuje zarobić na jak największej grupie ¯\_(ツ)_/¯

@Kryspin013: No i nie kupuje, chociaż #!$%@? mnie to że w grach AAA ostatnio bohaterkami są kobiety bo jednak tych gier w roku nie wychodzi
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Niewiem czy jak największa grupa chce grać średnio seksownymi babami no ale mniejsza, a i nie mogę przystopować bo #!$%@? mnie jaranie się nowym god of warem który ssie pałę, a ty kolego drogi nie bądź proszę tak wrażliwy na słowa nie kierowane nawet w twaąstronę
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Mi przeszkadza i w jednej i drugiej. I co? Zatkało kakao?


@El_Trufel: Soory, za dużo wątków tu było. Odnosisz się bezpośrednio do wpisu? Bo jak tak to spoko, ale nie udawaj przynajmniej, że nie masz rasistowskich uprzedzeń xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Niewiem czy jak największa grupa chce grać średnio seksownymi babami no ale mniejsza,


@HuierP10: a sprzedało się?

nie mogę przystopować bo #!$%@? mnie jaranie się nowym god of warem który ssie pałę, a ty kolego drogi nie bądź proszę tak wrażliwy na słowa nie kierowane nawet w twaąstronę


@HuierP10: Ziom, nie chodzi o wrażliwość. Miej jakieś (jakiekolwiek) standardy xD
  • Odpowiedz
​​​​​@erebeuzet: @bartdziur: @Kryspin013: ulana kobieta według konserw XDD


@dosiu: Przecież te brainlety nawet w to nie grały, tak jak i taki jeden @Shatter błaźniący się wpisem o homoślubach w CK3 pomimo tego że w CK2 można było robić jeszcze grubsze akcje które nie miały nic wspólnego z realizmem.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Sprzedało, ale assassin's Creed valhalla też się sprzedało a to nieciekawy syf. Nie będę miał standardów na wykopie ani gdziekolwiek, po co to komu, głośne szkalowanie, przeklinanie to jest to
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: Ulana nie ale ryjec nieciekawy, co nie zmienia faktu że nie ma co się #!$%@?, nowa seria gier to sobie można nawet grać owłosionym penisem z nogami, gorzej gdyby zmienili lubianą postać na jakąś brzydką babę jak w tlou2
  • Odpowiedz
Ale o nich obecna sytuacja z czarnoskórymi to faktyczny systemowy problem istniejący od lat. Obecnie w tej maszynie wahadło zaczyna się wychylać w drugą stronę i czarnoskórzy się domagają tego by być bardziej uznanym. Dlatego jest takie #!$%@? u nich o to.


@Kryspin013: no i widać, jak genialnym rozwiązaniem systemowych problemów jest #!$%@? Mokebe w remake klasycznych produkcji. Zarówno zniechęcają do nich widownię, jak i nie pomagają tym czarnym, nad
Ponury_Dewiant - > Ale o nich obecna sytuacja z czarnoskórymi to faktyczny systemowy ...

źródło: comment_166792839905jYncyySGxm0lEgcbdcQ1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz