Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 wyganiasz mnie a cisniesz za plecami?


@erebeuzet: Nie wygoniłem cię tylko napisałem byś poszedł ochłonąć bo miałeś potężne zesrańsko.

Po za tym byłem przekonany, że cię zawołałem przy cytacie @nom_om:. Ale nawet jeśli nie to on cię zawołał więc jakie "za plecami"? xD
@erebeuzet: skąd ty możesz cymbale wiedzieć czy to fejki czy nie skoro nawet gry na oczy nie widziałeś xDD


@nom_om: idz "zaklamuj rzeczywistośc. to lewaki wam najlepiej wychodzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@earthvision: #!$%@? jeszcze ty przypełzłeś xD

@Kryspin013: Powiedz mi skad wyciagnales info jak wygladal Jezus? Bo ja ci moge znalezc dokladny opis jak wygladaly giganty w mitologii nordyckiej.


Dobra #!$%@?:
Po pierwsze
Piekny wysryw, taki widac ze wyprodukowany przez skonczonego ignoranta z gwozdziem w mozgu xD

Po pierwsze primo: TO BYŁ ŻART

to bylo twoje podejscie do zartu, ale jako ze lewica nie potrafi zartowac, to produkuje tylko zenade

Po drugie primo: pokaż mi opis tego konkretnego olbrzyma w mitologi nordyckiej

Po trzecie primo: pokaż mi opis koloru skóry oblrzymów w mitologii greckiej


To jest 3 sekundy w google nieuku https://scandinaviafacts.com/the-giants-of-norse-mythology/

Po czwarte primo:
@earthvision TO BYL ZART.
Hahaha. posmialismy sie wszyscy.
wkladasz kij w mrowisko na modle prawakow i lewakow. nie bede sie z toba zgadzal na przekor bo obydwie grupy reprezentujecie to samo. mojsza racja. betony umyslowe tworzą gownoburze by zaistniec.
@Kryspin013: No tak porównuj sobie obrazki jakiejś sekty które są wszędzie od dziesiątek, jeśli nie setek/tysięcy, lat(nie wiem od kiedy taki wizerunek funkcjonuje) do czegoś co jest tworzone teraz.
Jak mają coś zmienić to wątpię żeby z tych dwóch wizerunek Jezusa był tym możliwym do wpłynięcia na.