Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: moze cie to zdziwi jako gimboateusza, ale Jezus jest przedstawiany we wszelakich kulturach na swoje podobieństwo, w Afryce np na obrazku będziesz miał go jako ciemnoskórego.


@ButtHurtAlert: Czemu mnie ma zdziwić. To nie ja mam problem z adaptacją przecież xD

Bo wkurza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panczekolady: w podstawce? Jakie te akcje się dało robić? Bo ja się nie spotkałem z żadnymi a miałem albo gołą podstawkę albo jakieś wybrane dlc XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no i widać, jak genialnym rozwiązaniem systemowych problemów jest #!$%@? Mokebe w remake klasycznych produkcji. Zarówno zniechęcają do nich widownię, jak i nie pomagają tym czarnym, nad których to losem tak ubolewają ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Ponury_Dewiant: dobra trzy sprawy:
a) konkretnie to nie o tym jest ten wątek tylko tym jak konswery udają, ze wcale nie chodzi o uprzedzenia
b) do pewnego
  • Odpowiedz
nawet nie czytam tego twojego wysrywu rasistowskiego szura ktory w SKANDYNAWSKIEJ mitologii napisanej przez ludzi snieznobialych co do jednego, ktorzy nigdy nie widzieli murzyna


@earthvision: Ty ale wiesz, z czego poza łupieniem byli znani wikingowie? Ano właśnie z ich dalekich podróży, nawet do Afryki, czy bliskiego wschodu. Także może ty w Polsce nie widziałeś nigdy murzyna, ale oni raczej zdawali sobie z ich istnienia sprawę.
  • Odpowiedz
a) konkretnie to nie o tym jest ten wątek tylko tym jak konswery udają, ze wcale nie chodzi o uprzedzenia


@Kryspin013: no i ja głównie o tym: nie trzeba być konserwą (lub - co gorsza - rasistą), żeby być na nie w stosunku do blackwashingu. Mało tego - każdy myślący człowiek powinien nabierać wątpliwości do filmu, którego twórcy będą chełpili się poziomem swojego "exclusion", bo to bardzo prawdopodobnie będzie jeden
  • Odpowiedz
ciekawe kto w ck2 nie grał, skoro nie odróżniasz podstawki od rozszerzenia xd


@Shatter: Chyba dalej ty, skoro nie wiesz, że gry paradoxu operują na zasadzie setki DLC do kazdej gry i mało kto rozróżnia, które się nazywa pełnoprawnym dodatkiem, a które innym kontentem. No i dalej brniesz w to, że w podstawce CK2/Ck3 nie można było robić ahistorycznych rzeczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały dzień
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no i ja głównie o tym: nie trzeba być konserwą (lub - co gorsza - rasistą), żeby być na nie w stosunku do blackwashingu.


@Ponury_Dewiant: no spoko, ale ja konkretnie w tym wątku wskazuje na dwie konserwy więc ?

Mało tego - każdy myślący człowiek powinien nabierać wątpliwości do filmu, którego twórcy będą chełpili się poziomem swojego "exclusion", bo to bardzo prawdopodobnie będzie jeden z głównych uników
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: mało kto rozróżnia, czy coś o nazwie "horse lords" jest dodatkiem czh podstawką? XD
Nie wiem, czy można było je robić, ja tam nie spotkałem się z niczym "grubszym" niż zmiana zasad dotyczących ślubów w ramach istniejącej religii.
Na jakim kłamstwie mnie ktoś złapał? Bo nie kumam. Rzeczony wpis usunąłem, bo jak mi "fani" zaczęli pisać o tym, że ta seria w rozszerzeniach oferuje fantastyczne scenariusze (w sensie możliwość
  • Odpowiedz
@aegispolis: przeciez mitologia nordycka powstała grubo przed nastaniem ery wikingow ty skonczony nieuku ktory chcial blysnac a sie skompromitowal hahahahahaa xDD
Po co ty otwierasz morde na tematy o ktorych nie masz pojecia i jeszcze szczerze wierzysz ze ta twoja anegdotkowa gownowiedza wykopkowa to jest cos czym trzeba sie koniecznie pochwalic?
  • Odpowiedz
Mam pytanie za 100 punktów. Dlaczego wykopowym konserwom w jednej fantastyce przeszkadza "nieoryginalny" kolor skóry a w innej już nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kryspin013: Dlaczego wykopowi lewacy pomawiają kogokolwiek przedstawiającego inny punkt widzenia, nazywając ich "konserwami", i przytaczając analogie które być może akurat nie dotyczą ich w najmniejszej mierze?
  • Odpowiedz