Wpis z mikrobloga

a postaci z mitologii nordyckiej powinny być białe.


@MichalLachim: ale dlaczego skoro giganci mieli różne kolory skóry? Masz no zielony. Część postaci też jest inaczej przedstawiona niż te opisane w mitologii. Tu masz według mnie chyba najlepiej opisujący całą sprawę comment.

Nikt nie daje #!$%@? jak postać Y ma np niebieski kolor skóry ale daj brązowy to już się płaczki konserwy zesrają i będą fikołkować cały dzień, że wcale nie
Kryspin013 - > a postaci z mitologii nordyckiej powinny być białe.

@MichalLachim: ...

źródło: comment_1667919233XFKgoJ2zRUT8GBXX9OWIhH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a nawet jeśli nie mógł być biały wg ciebie to najwyzej mógł wyglądać jak typowy Arab, za to w Skandynawii nie ma sił żeby występował naturalnie ktoś ciemnej karnacji xD


@Docent_Jan_Mula: o dżizas typie. Myślałem, że żartujesz ale ty naprawdę lecisz z tą narracją xD

Dalej nie odpisuję xD
  • Odpowiedz
​​​​​@erebeuzet: @bartdziur: @Kryspin013: ulana kobieta według konserw XDD


@dosiu: po prostu było kilka screenów specjalnie tak dobranych gdzie wyglądała tak jak przeciętna kobieta, którą w zasadzie spotkasz na codzień w sklepie czy na dworze ale dla wielu konserw była ulana bo nie wyglądała jak seks bomba no i niektórzy się #!$%@? serio do "wąsów" na twarzy xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a może po prostu ludzi denerwuje to, że większość fantastycznych krain w nowych produkcjach z zaczęła wyglądać jak jakieś ulice w w amerykańskich metropoliach...


@Ponury_Dewiant: Nom, a nie pomyslałaś, że może tak jest bo grę tworzą ludzie w amerykańskich metropoliach na amerykaski rynek?

Mi też to jakoś super nie pasuje ale konserwy wyżej tłumaczą to brakiem przywiązania do szczegółów czy brakiem realizmu a o to, że jakaś postać miała w grze niebieską skórę a w mitologi nordyckiej jawnie jej nie ma to już żaden prawak się nie zajkąknął bo żaden z nich nie zna materiału źródłowego. O tym jest ten wpis - by pokazać, że konserwom nie chodzi o żaden "realizm" czy "przywiązanie do materiału źródłowego" a
  • Odpowiedz
Wracając do sedna, tak jest to #!$%@? postać dlatego że jest murzynem oraz kobietą. Gigant to on, ten facet z bliznami itp umięsniony i wysoki ponieważ taka budowa premiowała bycie zwycięzcą w pojedynkach siłowych.


@TompsonzPolski: a jeszcze soory bo nie odpisałem ci na całość. Będę mało subtelny ale co ty za bzdury wygadujesz? Angrboda w mitologi nordyckiej to jest dosłownie kobieta. Wygooglaj sobie. Chcesz z kobiety, która urodziła wilka robić
Kryspin013 - > Wracając do sedna, tak jest to #!$%@? postać dlatego że jest murzynem ...

źródło: comment_1667920288BD2zutyF2KLLA1TQdiGOLf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: sprowadzasz rasę do koloru skóry, bardzo fajnie, wygodnie, tylko tu mowa o rasie, a nie samym kolorze skóry, Japończyk, który jest biały jak Polak, byłby tak samo zły. Rasy różnią się też kształtem twarzy, włosami, oczyma, itd. Jeżeli jest jakaś postać z mitologii nordyjskiej o "brązowym kolorze skóry" to powinna ona być grana przez białego i ucharakteryzowana na "brązowo", a nie grana przez Afrykańczyka, który zupełnie do tych wyobrażeń
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ty walczysz z jakimś urojonym wrogiem.

Jest gra w chińczyka czy scrabble i ma swoje założenia czyli zasady gry. Jest monpoly które jest inną grą ale też ma swoje zasady. Postawisz playera przed tymi grami to w mig po samej planszy pozna co to za rozrywka.

I teraz jest coś takiego jak mitologia (czy tam grecka czy nordycka itp). Stawiasz znowu jakaś osobę - obserwatora i po założeniach czy opisach - zasadach panujących w danym świecie jest w stanie jasno odpowiedzieć jaki wycinek świata pochodzi z jakiej mitologii. Wrzucanie murzyna jako jakiegoś herosa nie ma za bardzo po drodze z mitologią nordycką. Czy to #!$%@? tak trudno zrozumieć? Ty masz godność i rozum człowieka? W tej chwili co robisz to jedynie siejesz ferment i piszesz że można sobie wstawiać dowolne postacie bo to adaptacja, bo ja mogę, bo bo bo i tysiące wyimaginowanych powodów. Tyle że wtedy nie mamy do czynienia z TĄ konkretną wizja bliską oryginałowi tylko jakimiś
  • Odpowiedz