Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Racja. Wszystko to żart. Zawsze. Szczególnie jak już ktoś się do tego odniesie.


@TomaszA2: Co ci mam więcej napisać? Mam ci udowadniać że coś nie było zamierzonym debilnym żartem? xD

Dałem ci moje wyjaśnienie wyżej. Chciałem zobaczyć ile osób się #!$%@? do debilnego porównania do jezuska i fantasy w jednym zdaniu xD
  • Odpowiedz
nie trzeba b6c konserwą zeby irytowala na sile pchana wszedzie poprawnosc polityczna.


@Kryspin013: tu ma rację, bo ja konserwą nie jestem (na wykopie w większości wyzywany od lewaków) i wolę zgodność z oryginałem. Mitologię nordycką zostawmy taka jaka jest, mitologie afrykańskie również. Przecież jest masa wierzeń z czarnego lądu, które można by było zaadoptować...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: po za piszemy razem nieuku, dostales kolor skory, dostales odnosniki do nazw olbrzymow ktorzy tez sa dobrze opisani, no i co mogles wyprodukowac oprocz klasycznego zesrania sie? no nic xD


@earthvision: Przeanalizujmy co wkleiłeś.
- Jedyny opis jaki tam jest to "niektóre mają takie a takie cechy".
- brak dokładnego opisu Angrbody, w mitologii sama postać pojawia się z raz i nie jest jakoś super opisana.
- dyskutujesz o materiale gdzie fałszywy grecki bóg wojny zabija toporem nordyckich
  • Odpowiedz
100 punktów


@Kryspin013: sprawa jest prosta niezwykle. Mianowicie włożono wysiłek na stworzenie jakiegoś uniwersum w którym (powiedzmy) każdy się orientuje. Wprowadzanie zatem takich zmian powoduje po prostu niepotrzebne zamieszanie, w skrócie można się zgubić kto jest kto, albo kto dobry a kto zły. I tyle bądź aż tyle.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no Jezus był tak samo czarny jak oni xD jeśli w ogóle istniał


@Docent_Jan_Mula: co? xD

Czy ty porównujesz ludzi żyjących współcześnie na jakimś terenie to osób sprzed 2000 lat na terenach gdzie zamieszkiwały osoby o zupełnie innej puli genów, niemające za dużo wspólnego z współczesnymi żydami? xD

Bo tak próbuję gdziekolwiek wyłapać w tym logikę xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: czyli chłop z koniem może, ale z chłopem nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adibor: Prawaki, tego nie ogarniesz ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


@Kryspin013: sprawa jest prosta niezwykle. Mianowicie włożono wysiłek na stworzenie jakiegoś uniwersum w którym (powiedzmy) każdy się orientuje. Wprowadzanie zatem takich zmian powoduje po prostu niepotrzebne zamieszanie, w skrócie można się zgubić
  • Odpowiedz
@Kryspin013: dwa tysiące lat to praktycznie nic w skali świata, większość rdzennej ludności wygląda tak samo jak 2000 lat temu, chyba że ktoś ich zabił albo skolonizował, śmiem wątpić że na Bliskim Wschodzie coś się zmieniło
  • Odpowiedz