Wpis z mikrobloga

  • 2
@Kryspin013 czytając ten wątek czuje się jakbym i oglądał dont look up, banda kucy poświęca dni swojego życia, na czytaniu i wyklocaniu się, że zmyślona postać w grze, w którą nigdy nie zagrają, powininna mieć inny kolor skóry niż im to się podoba XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: sprowadzasz rasę do koloru skóry, bardzo fajnie, wygodnie, tylko tu mowa o rasie, a nie samym kolorze skóry, Japończyk, który jest biały jak Polak, byłby tak samo zły.


@MichalLachim: Rasę w jakim pojęciu? Wśród ludzi rasy nie istnieją.

Jeżeli jest jakaś postać z mitologii nordyjskiej o "brązowym kolorze skóry" to


@MichalLachim: Już nie wspominając o Broku który nie wygląda jak białas przemalowany na niebieską postać a po prostu
Kryspin013 - > @Kryspin013: sprowadzasz rasę do koloru skóry, bardzo fajnie, wygodnie...

źródło: comment_1667920642NyKt7AM8tiF5W8oTlqkTZy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale ci, którzy chcą obejrzeć sobie serial fantasy w zdecydowanej większości nie mają kompleksowej wiedzy z zakresu - jak w tym przypadku - mitologii nordyckiej. Nie przeszkadza im niebieska skóra jakiejś postaci, bo WYGLĄDA na coś żywcem wyjętego z fantastyki. WYGLĄDA zajebiście, przez co pozytywnie wpływa na klimat produkcji. A z drugiej strony mamy śniadego w pokrytej śniegiem i skutej lodem krainie z pragermańskich legend.

Nom, a nie pomyslałaś, że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ty walczysz z jakimś urojonym wrogiem.


@TompsonzPolski: podałem ci realne przyklłady wyżej. Wystarczy, że przeczytasz ziom.

Jest gra w chińczyka czy scrabble i ma swoje założenia czyli zasady gry. Jest monpoly które jest inną grą ale też ma swoje zasady. Postawisz playera przed tymi grami to w mig po samej planszy pozna co to za rozrywka.


@TompsonzPolski: pytasz się ile mam lat a jako analogię podajesz mi planszówki
  • Odpowiedz
@Kryspin013 czytając ten wątek czuje się jakbym i oglądał dont look up, banda kucy poświęca dni swojego życia, na czytaniu i wyklocaniu się, że zmyślona postać w grze, w którą nigdy nie zagrają, powininna mieć inny kolor skóry niż im to się podoba XD


@deziom: żebyś wiedział. Patrz na typa @TompsonzPolski: który się oburzył bo mu ulubioną bajkę nordycką obrazili xD

@Kryspin013:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_cz%C5%82owieka

dobra faktycznie na przyrkę leć


@
  • Odpowiedz
To, że co gry istniały dodatki, które nie były realistyczne? Wow.


@Shatter: Bez żadnych dodatków też możesz stworzyć własną religię, która reguluje takie rzeczy, jak dozwoloność określonych rodzajów związków. Bo widzisz, to nie z nieba nam spadły takie, a nie inne zwyczaje.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: i tutaj jest problem całego "identity". Już nie wystarcza, że czarni mogą cieszyć z dobrej gry czy filmu, teraz czarni muszą mieć tam swoją reprezentację. Choćby symboliczną.


@Ponury_Dewiant: Zgadzam się. Problem jest bo Ameryka jest hegemonem popkultury. Dlatego my to chcąc nie chcąc przyjmujemy. Ale o nich obecna sytuacja z czarnoskórymi to faktyczny systemowy problem istniejący od lat. Obecnie w tej maszynie wahadło zaczyna się wychylać w drugą stronę
  • Odpowiedz
@Kryspin013: dobra widzę że gadam z jakimś #!$%@?ętym. Bez odbioru.


@TompsonzPolski: tylko tyle potrafisz odpisać na sprostowanie twoich bzdur. Nawet nie chcesz się przyznać ile masz lat tchórzu który #!$%@? się do (swojego wyobrażenia na temat) mojego wieku.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo mitologia nordycka to prawda, a biblia to bajki


@szampan: oj tak byczq

@Kryspin013: W zasadzie na nic nie odpowiedziałeś, tylko zacząłeś jakieś fikołki o Broku robić, albo udajesz, że nie wiesz co mam na myśli pisząc "rasa". xD Ok, gg.


@MichalLachim: gubię się w tej ilości komentarzy. Dostaję więcej komentów niż jestem w stanie odpisać.

W jakim sensie piszesz "rasa". Co się na nią składa u
  • Odpowiedz
NA TYM POLEGA ADAPTACJA ŻE MATERIAŁ ŹRÓDŁOWY SŁUŻY CI TYLKO JAKO LUŹNA BAZA I UPLASTYCZNIASZ GO POD SWOJE DZIEŁO. DOUCZ SIĘ TYPIE


@Kryspin013: dobra to wyjaśnij swoją mega lewacką logikę: co ma takie wtrącenie murzyna wykazać, co przez to ciekawszy film będzie bo bioróżnorodność?, no co takiego?. Równie dobrze mogli wtrącić magic carpet. Bo przecież to ich adaptacja.
  • Odpowiedz