Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 ps. bardzo manipulujesz zdjęciem źródłowym z jezuskiem.

". Dlaczego wykopowym konserwom w jednej fantastyce przeszkadza "nieoryginalny" kolor skóry a w innej już nie?"

bo w jednej fantastyce jak to nazywasz przyjeło się żę jezusek ma wygląd jezuska. Jakoś w japan jezusek dalej wygląda jak jezusek i nie ma skośnych oczu. Natomiast #!$%@? jako przykład grę gdzie zmienili postać z white skin na black skin.
  • Odpowiedz
@eragonn14: no nie wiem, dawno nie grałem jakieś 20 lat. Kiedyś się grało dla funa np w sensible soccer i tam nawet nie było widać nawet kim grasz bo postać miała kilka pixów albo street fighter II gdzie grałeś róbymi rasami czy kobieta/mężczyna. I grało się żeby ograć kumpla z klasy albo pobić high score a nie utożsamiać się z bohaterem. Ło matko ale świat #!$%@? w dziwną stronę.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: dobra to wyjaśnij swoją mega lewacką logikę: co ma takie wtrącenie murzyna wykazać, co przez to ciekawszy film będzie bo bioróżnorodność?, no co takiego?. Równie dobrze mogli wtrącić magic carpet. Bo przecież to ich adaptacja.


@TompsonzPolski: I tutaj wchodzimy w w tematy których nie rozumiesz. Nie wiem. Zapytaj autora. Może tak wymyślili sobie, że będzie ładniej a może ktoś miał taki kaprys. Może gra powstawała w USA
  • Odpowiedz
tematy których nie rozumiesz


@Kryspin013: dokładnie, rozmowa z Tobą to jak ten filmik z napadu w taksówce co sebix mówi z nożem przyciśniętym do gardła taksiarzowi żeby sie nie rozpruł. a ten biedny taksiarz mowi w rozpaczy: ale ja nie wiem co to znaczy.

i tak ja nie wiem o co Ci właściwie chodzi, uzuwasz jakichś pojęć z lewackiego neta, totalnie zwykły gość jak ja z ulicy nie wie co
  • Odpowiedz
@Kryspin013: dokładnie, rozmowa z Tobą to jak ten filmik z napadu w taksówce co sebix mówi z nożem przyciśniętym do gardła taksiarzowi żeby sie nie rozpruł. a ten biedny taksiarz mowi w rozpaczy: ale ja nie wiem co to znaczy.


@TompsonzPolski: odpisałem ci dosadnie z wyjasnieniem jak dla tłuka. Ty zamiast się odnieść wycinasz jedno zdanie z całej wypowiedzi i robisz jakieś analogie z dupy już któryś raz z rzędu.

i tak ja nie wiem o co Ci właściwie chodzi, uzuwasz jakichś pojęć z lewackiego neta, totalnie zwykły gość jak ja z ulicy nie wie co Ty właściwie chcesz powiedzieć. Tniesz moje wypowiedzi ażeby wyrwane z konrekstu obalać i rozprawiasz pół godziny
  • Odpowiedz
@TompsonzPolski: aha bo zapomniałem ci odpisać. Jeszcze masz do mnie problem, że "tnę twoje wypowiedzi" podczas gdy jak dosłownie odpowiadam na nie całe to nie potrafisz się w ogóle wtedy do mojego komentarza odnieść i pierwsze co robisz to wyskakujesz z wyzwiskami od "lewaków".

Dosłownie to zrobiłeś znowu:

@Kryspin013: zacznijmy od tego, że Ty się zesrałeś zamieszczając OP z pytaniem na które raczyłem Ci odpowiedzieć. EOT.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jezus był żydem, w dodatku w okresie po hellenizacji. Jak najbardziej był najpewniej biały.


@Papieszpolak6996: Nie chce mi się wchodzić w ten temat i tłumaczyć po raz 5 chyba, że to był żart. Współczesne badania przewidują co innego.

A GoW nigdy i tak nie dawał #!$%@? o realizm postaci więc to jak wygląda gigant jest kompletnie nieistotne ¯_(ツ)_/¯


@Papieszpolak6996: Nom, z tym się jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nawet nie czytam tego twojego wysrywu rasistowskiego szura ktory w SKANDYNAWSKIEJ mitologii napisanej przez ludzi snieznobialych co do jednego, ktorzy nigdy nie widzieli murzyna, rznie glupa i udaje ze NO CO MOGLIBY BYC NIE MASZ DOWODU :))))
ha tfu na takiego troglodyte jak ty, zycze wszystkiego najgorszego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: a właśnie dzisiaj czytałem na głównej artykuł jak to zachodnie media grilują twórcę final fantasy za to że w grze nie będzie żadnych czarnoskórych, ja ogólnie nie mam z tym problemu, jak mi się coś nie podoba to nie muszę o tym wszystkich informować tylko poprostu tego nie kupuje/nie oglądam, ale jak się czyta takie wpisy to można wyczuć nutkę hipokryzji również z twojej strony bo domyślam się że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a właśnie dzisiaj czytałem na głównej artykuł jak to zachodnie media grilują twórcę final fantasy za to że w grze nie będzie żadnych czarnoskórych, ja ogólnie nie mam z tym problemu, j


@Ciaztko: ja też w ogóle nie mam z tym problemu i nie rozumiem tego. Tylko, że zachodnie media to zachodnie media. Wiedźmina też grillowały zachodnie media jak polygon za za małą różnorodność. Problem w tym, że ci ludzie nie żyją nawet na tym samym kontynencie, więc trochę mam ich w dupie. Ja jedynie obśmiewam zachowanie lokalnie tzn konkretnie wykopków.

jak mi się coś nie podoba to nie muszę o tym wszystkich informować tylko poprostu tego
  • Odpowiedz
I teraz jest coś takiego jak mitologia (czy tam grecka czy nordycka itp)


@TompsonzPolski: przecież god of war nie trzyma się mitologii więc o czym ty #!$%@?? Nawet tytułowa postać nie istnieje w mitologii greckiej jako bóg, a co dopiero wojny. Że już nie wspomnę że nie jest ojcem nordyckiego boga Lokiego jak w grze.

Jesteście zasranymi rasistami i tyle i próbujecie ten rasizm racjonalizować niezgodnością z mitologią w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Przy horizonie głównie chodzi o to że kto chce grać średnio ładną babą? Ja naprzykład nie chce grać żadną ani ładną ani brzydką, ale jeśli już miałbym wybierać to niech będzie ładna.
  • Odpowiedz