Wpis z mikrobloga

@medix: dlatego mówię trzeba zmieć podejście albo coś będzie i wiara duzo w tym temacie pomaga albo nic nie będzie i tez nie ma co sie przejmować po co się bać czegoś na co nie mamy wpływu
@medix: Ja wierzę, że jeżeli raz się tak trafiło, że czuję się sobą i widzę świat jakby z wewnątrz swojej głowy, to istnieje duża szansa, że po śmierci znowu się tak poczuję jako inny organizm. Niekoniecznie człowiek, bez żadnego przejścia dusz, pamięci doświadczeń, zostaniem skorkiem bo byłem grzesznikiem. Tak zwyczajnie po prostu będę jakimś nowym bytem który powstał z nicości i będę czuł się po prostu sobą. No chyba, że akurat
@RHarryH jakby sie nad tym zastanowic, i wierzyc w teorie wielkiego wybuchu (ktora sama w sobie jest #!$%@? bez sensu XD bo wchodza w gre nieskonczonosci) to istnielismy zawsze i wszedzie, bo kazdy czlowiek powstal z tych samych atomow z tego samego wybuchu. Nie wiem, jak ide se spac i snie, to czasami nie umiem odroznic co jest fikcja, a co prawda. Skad mam wiedziec czy w obecnym momencie nie jestem tylko
@RHarryH: Czytam o tym mózgu i jestem przerażony.
Nigdy o tym nie słyszałem ale masakra.
Przeraża mnie wizja no że po śmierci nie ma nic.
Załóżmy że umieramy i jest tylko ciemność.
@medix: Robiłeś kiedyś np czekoladę do picia?

Potrzebne jest mleko oraz proszek w postaci czekolady, który zalewa się mlekiem czego efektem jest czekolada do picia.
Mając samo mleko i sam proszek.. nie masz czekolady, dopiero ich połączenie ją tworzy, osobno czekolada do picia po prostu nie istnieje.

Teraz zamień proszek na mózg, a mleko na rozwój mózgu czego efektem jest świadomość.

Czy wystarczająco jest jasne? ;)
@medix: Boisz się śmierci bo to normalne u zdrowej osoby to instynkt, ci co się nie bali juz nie żyją więc te geny się nie przekazały. A teraz wyobraź sobie że żyjesz wiecznie i ktoś cię przez nieskończoność torturuje fizycznie albo puszcza piosenkę justina Biebera przez miliardy lat, to chyba śmierć jednak nie jest wtedy taka zła
@coco-cola: Nawet mi nic nie mów.Od 2 dni mam jakieś takie #!$%@?, bezsenność...
Chyba Matrix się odbugował, to czas żeby coś chyba #!$%@?ć z sajko ale teraz grzyby chciałbym.