Wpis z mikrobloga

Posłanki lewicy ubrane na czarno z powodu żałoby po zamrożeniu przez Hołownię ustawy aborcyjnej na miesiąc.

Zwykle ludzie noszą żałobę po stracie dziecka nienarodzonego. Lewaczki mają odwrotnie. Zakładają czarne ciuchy kiedy nie mogą same temu nienarodzonemu dziecku zakończyć żywota.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Posłanki lewicy ubrane na czarno z powodu żałoby po zamrożeniu przez Hoło...

źródło: temp_file2071928182846260135

Pobierz
  • 68
@WielkiNos: kiedyś wszedłem w polemikę na temat aborcji z pewna lewaczką. Nic nie trafiało i jako kompromis zaproponowałem że jeśli tylko kobieta decyduje o aborcji to facet powinien decydować o tym czy płaci alimenty czy nie. Rozumiesz że poszła by na taki kompromis jeśli mogła by się wyskrobać kiedy chce? One tak bardzo pragną przeżyć skrobankę że w dupie mają już urodzone dzieci.
aborcji powinni decydować oboje rodziców


@rafal4432: To nieralne co mówisz. Po pierwsze ojciec może być nieznany - jak ma się wtedy wypowiedzieć? Po drugie, głosowanie w dwie osoby bardzo często kończyłoby się remisem - co wtedy? Po trzecie, czemu o ewentualnym poddaniu się aborcji miałby decydować facet, który powiedzmy od momentu poczęcia nie miał więcej kontaktu ani nie wykazywał zainteresowania matką? Sytuacja nigdy nie będzie równa, dopóki płód musi rozwijać się
@swiadomy_anakolut: a jeśli ja jako ojciec chciał bym to dziecko i wziął je pod opiekę to czemu nie mam do tego prawa? Bo kobieta która go nie chciała będzie musiała płacić alimenty? W waszym toku rozumowania nie ma sprawiedliwości jesteście za tym co jest dla was wygodne. Zarzucacie prawakom że są egoistyczni i chronią tylko silnych. Ja uważam odwrotnie, jesteście najbardziej egoistyczną grupa społeczną jaka istnieje bez moralności.
To nieralne co mówisz. Po pierwsze ojciec może być nieznany - jak ma się wtedy wypowiedzieć?


@swiadomy_anakolut: Uwaga: tak o aborcji powinno decydować oboje rodziców, tak jak o każdej istoenej sprawie,jeśli nie potrafią się dogadać to też trudno mówić o prawdziwym związku. Zaś ojciec nieznany-to jest skrajny przypadek patologiczny więc takiego nie rozpatrujemy w przypadku pary- bo to już nie para, tylko samotny rodzic i oczywiście samotny rodzic decyduje- co w
W waszym toku rozumowania nie ma sprawiedliwości jesteście za tym co jest dla was wygodne


@rafal4432: Nie ma "naszego" toku - ja tu jestem sam. Wyciągasz argument, że obecny stan jest niesprawiedliwy bo jedno z rodziców (matka) może zdecydować o tym czy aborcja jest, czy jej nie ma przez co drugi z rodziców (u Ciebie ojciec) może musieć potem płacić alimenty, a nie chce. Zwracam Ci uwagę, że jeśli wprowadzisz ojcowskie