Wpis z mikrobloga

@CzeczenCzeczenski tak.. że dopóki żadna rakieta nie przekroczy granicę i nie pieprznie gdzieś na naszym terytorium to najzwyczajniej w świecie mam to w dupie co tam się dzieje. Podniecanie się, że coś się dzieje nie ma sensu bo i tak mamy zerowy wpływ na to. Dokładnie taki sam zerowy wpływ jak na to kto nami rządzi. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: Dostałem pracę w ukraińskiej firmie, która na g---t potrzebowała rozbudować zespół na wypadek gdyby kilka osób zginęło od orkowej napaści, to jednak fajnie jakby biznes nie poszedł z nimi do piachu. Zarobki 50% w górę, a patrząc na to ile zarabiałem przed pandemią to 200% więcej jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzeczenCzeczenski: Tak, zauwazyłem że skrajni prawicowcy z reguły powielają ruską propagandę, skrajni lewicowcy też. Zawiodła mnie konfederacja. Zdziwili mnie ludzie którzy pod własnym nazwiskiem bardziej nienawidzą Ukrainy niż kochają Polskę.
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: Na początku byłem mega przybity, później zastanowiłem się co ja bym w takiej sytuacji zrobił. Staram się mieć auto zatankowane żeby móc dojechać do najbliższej granicy bez stania na stacjach benzynowych. Złotówka w każdej chwili może stać się hrywną, więc na wypadek wyjazdu trzeba pomyśleć o czymś innym. I gdy była ładna pogoda korzystałem z życia jak tylko się da.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzeczenCzeczenski: pokazało mi z jak wielką manipulacją UE mamy do czynienia. I w sumie pokazało opozycję w prawdziwym świetle. Miałem nie głosować na PiS ale po tym co o--------a kryptoniemiecka partia Tuska to nie ma wyjścia.
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: Nie, Chodzi o pewnego "libertarianina-patostreamera" z pewnej większej miejscowości pod warszawą (podpowiedź - jego nick zaczyna się na literę J)

akurat Bard z kielc zachował Rozum i Godność człowieka i jeździ po Ruskich Onucach takich, jak Hans herman hoppe, Petersonie, czy Zespole Laibach (Który to Laibach gadał jak właśnie typowe ruskie onuce i bronił rosji, jaka to ku*wa rosja niezrozumiana jest blablabla, i że "Stany też" blablabla - A,
  • Odpowiedz
, utwierdziłem się w moim proatlantycyzmie.


@Basileus: A jednocześnie Państwo nie polega całkowicie na nim, właśnie nauczone rokiem 1939, a ładuje się po kule w sprzęt wojskowy.
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: W sensie barda czy tego na literę J?

Ja w sumie dodam jeszcze jedną rzecz - ten na literę J, jakieś 2 miesiące temu podczas lajwa dostał obietnicę od któregoś widza czy widzki, że ta osoba zapłaci mu 200 zł w donejcie, jeżeli ten na lajwie założy gacie na ryj, jak maskę XD

I domyśl się, co zrobił XD
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: przekonałem się na Niemców nie można liczyć.

Ameryka ciągle jest potęga.

Chiny są nie tylko fabryka, ale też mistrzem szachów po tym jak podpuścili rosje do wojny, żeby kupować od nich taniej.

Największą siłą ruskich nie jest armia tylko propaganda i sianie dezinformacji.
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: w Rosji i na Ukrainie byłem kilkanaście razy, więcej już jechać nie muszę.

Ogólnie to nic się nie zmieniło, no może jedynie myślałem, że ruscy mają lepszą armię, a oni desantu na lotnisko w Hostomelu nie dali rady skutecznie wykonać.
  • Odpowiedz