Wpis z mikrobloga

@Ibralew: Było multum eksperymentów na tinderze z brzydkimi kobietami nawet z kobietą co wyglądała jak swinia (pig women słynna) i miały one powodzenie na tinderze i ilość par jak atrakcyjny/bardzo atrakcyjny mężczyzna

nie wiem czemu to wyśmiewasz, ale widzę, że mało wiesz na temat rynku matrymonialnego

jak nie wierzysz to sam sobie załóż tindera brzydkiej kobiety, a później brzydkiego mężczyzny i porównaj wyniki
@tylkoponsfw: nie wiem ja tam eksperymenty, ja żyje w realnym świecie XD
I zawsze, na kazdym etapie swojego życia, czy to w szkole, na studiach, czy w pracy, miałem brzydką babę, która jedynie służyła do tego, żeby za parę komplementów zrobiła co do niej należy ale szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tylkoponsfw: myślę, że kobiety mając naturalnie mniejsze libido i większe zagrożenie uprawianiem seksu raczej wolą poświęcać swój cenny czas na inne rzeczy, jak np. zabawa wibratorem, niż w większości udawane orgazmy, ale co ja tam wiem xd.
eksperymentów na tinderze z brzydkimi kobietami nawet z kobietą co wyglądała jak swinia (pig women słynna) i miały one powodzenie na tinderze i ilość par jak atrakcyjny/bardzo atrakcyjny mężczyzna


@tylkoponsfw: to, że kobieta 0/10 ma większe powodzenie, niż facet >6/10, to wie każde dziecko, ale i tak musiałem sprawdzić co to ta pig woman

()
CXLV - > eksperymentów na tinderze z brzydkimi kobietami nawet z kobietą co wyglądała...

źródło: comment_1667845885OP6jkHFM8tMPbTEcVUOzLL.jpg

Pobierz
@tylkoponsfw: A ilu z tych partnerów potrafiło jej dogodzić?

Facet ma orgazm praktycznie przy każdym stosunku, kobieta zdecydowanie rzadziej, stąd trudniej znaleźć faceta, który jest atrakcyjny i zarazem ogarnia te klocki. A co z tego, że masz i 100 partnerów, skoro seks był fajny tylko z jednym. Reszta to strata czasu, a w skrajnych przypadkach może nawet boleć.
@Tymajster: ale ja mam w dupie jakieś odpady społeczne, będą spermic nawet do drzewa byle im #!$%@? przypinało XDD ja tu pisze o normalnych ludziach, chociaz na tagu przegryw to nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)