Wpis z mikrobloga

@Swordy: Spoko ziomek jest nadzieja. Miałem takiego ziomka w technikum. No zdjąć skórę z ciebie i dodać z 50 kg. Do tego mocno #!$%@? ale poczciwy. Sam wtedy byłem stulejką totalną. W sumie jako jeden z niewielu traktowałem go jak człowiek, a przynajmniej starałem się. W gruncie rzeczy w porządku człowiek. To było jakieś 10 lat temu. Od tej pory gość się wkręcił w rower tak mocno, że jest teraz cieniem
@samur80: twarz jak twarz, ludzi z o wiele gorszym wyglądem twarzy spotykam codziennie w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdańska i nikt na to nie zwraca uwagi. Sam bym nie zwrócił uwagi, gdyby nie to że czytam tag xD.


Masz @Swordy, wbij sobie to do głowy. Każdy z #!$%@?ą mordą wygląda #!$%@? jak zrobi z siebie ponuraka. Wszystko siedzi w głowie. Niestety niektórym ciężej to wybić z głowy, ale to naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Swordy: zawsze to samo.

Ogól ten dziewiczy zarost. Zacznij chodzić na siłownię te 3x w tygodniu.

Jak nie masz kasy, nie ma problemu. Od tego jest kalistenika. Podciąganie na drążku, dipsy, pompki, przysiady, planki. Sprawdź sfd, kfd, YouTube itd. Musisz opracować sensowny plan. Sprawdź technikę każdego ćwiczenia. Jak nie jesteś w stanie czegoś wykonać, YouTube ma pełno sensownych treningów przygotowujących. Każde z tych ćwiczeń można też łatwo utrudnić. Dla zaawansowanych -
@anonimek123456: To gówno rada, to jest poniżenie. Żadna z tych rzeczy które wymieniłeś nie trwa 10 lat w realizacji, nie mówiąc już o tym ż sugerujesz gościowi, który widać że nie szasta kasą, dodatkowe wysokie wydatki na rzeczy typu "trener personalny, dieta pudełkowa, doradca od ciuchów". Nie wspominając że sugerowanie że gość potrzebuje 10 lat na ogarnięcie jest równoznaczne z sugestią że jest tak brzydki i zaniedbany że nie ma dla