Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Swordy: piękny kawalerze, #!$%@? wygląd, podstawa to nie bać się świata. Nie musisz chodzić na siłownię. Można być szczęśliwym beż wysiłku fizycznego. Tylko otwórz się na świat, nie bój się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Swordy: Najważniejsze to schudnąć i zmienić podejście do życia abyś się uśmiechał na tych zdjęciach i w samym życiu.
Chudnie się bardzo łatwo, wystarczy jeść mniej kcal, licz wszystkie kcal które jesz i pijesz. Pomaga w tym Apka Fitatu a nie własne przekonanie o tym, że mało jesz bo nie liczysz słodyczy które może i mało ważą ale mają w #!$%@? pustych kcal.

Te wszystkie mity o rowerach czy siłce to
  • Odpowiedz
@Swordy:
Wyprostuj się chuopie, u siebie zauważyłem, jak zła postawa fatalnie wpływa na wygląd, długo chodziłem z garbem, ale teraz się pilnuje. Imo to podstawa

No i sprawdź, jak to będzie z dłuższymi włosami
  • Odpowiedz
@Swordy siłownia i czyste zdrowe jedzenie plus czytanie filozofii. I tak przez 5 lat. Może wyciągniesz 3/10.

Jak twoi rodzice muszą wyglądac? Chyba było pite jak cię robili.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: @BurzaGrzybStrusJaja: To przerażające, że ludzie widzą jego zdjęcie, sprawa jest jasna, a oni dalej wciskają kit, że z takim wyglądem da się wyjść z przegrywu. Albo że jest przeciętny - xD. @WyjmijKija: Tak było. Nie zmyślasz. @Swordy: Szacun za odwagę. Ja wyglądam jeszcze gorzej od Ciebie. Nie mam żadnych rad, bo sam, pomimo że mam 28 lat, jeszcze nie pogodziłem się z losem i cierpię każdego dnia.
  • Odpowiedz