Wpis z mikrobloga

Logika przegrywów xD
- jest brzydki jak noc listopadowa nie rucha, ale brzydzi się iść na divy może to by była jedyna szansa dla niego na zakiszenie ogóra XD
- boi się rozmawiać w grupie, ale te same wypociny na wykopie pisze do tysięcy takich jak on XD
- im większy nieudacznik tym bardziej się tym szczyci. A już najlepsi są te toksyki, które twierdzą, że "seks jest mityczny"
i nie warto się kontaktować z żadną babką bo ich żadna nie zechce, a każda jest modelką 9/10 XDDDDDDDDD
#bekazprzegrywow #polska #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 15
@ppiasq: #takaprawda xDDD
I to smutne, że w tych chłopakach nie ma autorefleksji. Wszyscy są winni tego stanu tylko nie oni... Najlepiej to by siedzieli i płakali na wykopie. Czasem tam zaglądam, ale to tylko dlatego, żeby poprawić sobie humor ich kosztem bo te wpisy są kopiuj/wklej
Rozumiem można nie mieć powodzenia u dziewczyn, ale k* dorabiać do tego jakieś teorie, dzielić ludzi Hitler by tego lepiej nie wykminił XD
@Grejt_Sajaman: ja rozumiem, ze na tinderze ładni faceci maja branie, ogólnie ze ładni ludzie maja łatwiej, ale wysrywy ze kiedyś to baby nie patrzyły na wygląd, ze teraz są zepsute, ze hipergamia, no #!$%@? xD
Wysrywy ze byle mokebe wyrwie Polkę mnie bawią, bo tak nie jest. Stwierdzenie ze jak idzie brzydszy facet i ładna babka to ona jest dla jego kasy ( ogólnie przegrywy maja wypaczone pojęcie atrakcyjności bo byle
@Grejt_Sajaman: zapomniałeś o najważniejszym: TO WSZYSTKO WINA GENÓW/MAMY/TATY/OTOCZENIA XD

A jak im napiszesz, że wcale nie to się odezwie taki @itsoverforme32445 że "Jak twój syn urodzilby się z zanikiem mięśni i nazwałby się przegrywem to też pewnie byś mu powiedział że to jego wina" albo #!$%@? jakąś inną głupotę o chorobie, której nie ma ani on ani 99% tego ich tagu... no ale wygodnie jest #!$%@?ć całą winę na
@Fanatyk_Wedkarstwa: Ja sam nie jestem jakimś modelem z okładki xD Ale kontaktowałem się z laskami, które oni oceniają 9/10 z jedną miałem nawet bliższe relacje :-) Wystarczy chcieć/mieć mniej #!$%@? charakter i nie być toksycznym. Wszystko da się zrobić w takich sytuacjach te wszystkie ich teorie biorą w łeb, dlatego to jest absurdalne i śmiać mi się chce. Ale wygodniej jest narzekać na internecie
@Grejt_Sajaman: mały frustrato! Idź sam na divy, zwal konia albo idź zaruchac psa, a nie atakujesz wykluczonych i często upośledzonych ludzi, btw pomyśl sobie ze oni wszyscy tobą gardzą a ty musisz o nich post pisać XDXD nie pozdrawiam życzę paskudnego wieczoru