Wpis z mikrobloga

Marzenia są od tego, by je realizować, tyle, że dzisiaj wyjazd do USA jest tak łatwy, że ciężko mówić o jakimś wielkim sukcesie. Cała trudność dzisiaj, to zebrać kasę na wyjazd i zdecydować się tą kasę wydać właśnie na to, nawet wizy nie musisz z wyprzedzeniem załatwiać.
@grap32: Odpowiedziałeś na komentarz, w którym pytam na ile czasu OP pojechał - pytaniem czy moim marzeniem jest lecieć samolotem tam i z powrotem. Moim zdaniem zadałeś upośledzone niepotrzebnie ugryzliwe pytanie.
@YouCanCallMeBillieGates @Opryskus69 @Oskariat @Niebotyk @jakismadrynickpolacinsku
Liczyłem, że ten post przeminie bez echa. Nie zwracam się bezpośrednio do wszystkich, ale dla jednego coś może być codziennością, kiedy dla drugiego może być to darem. Jak dla niektórych chleb, to wiele, a inni będą wybrzydzać, bo krewetki nie są wystarczająco pikantne. Niektórzy w Polsce nie widzieli nic poza swoim województwem. Wychowałem się na amerykańskich filmach i pochodzę z małej popidówy, gdzie za dzieciaka istniał pewnego
@dulek Dziękuję. Mam nadzieję, że uda mi się sprawdzić :) Wnioskuję, że tutaj już byłeś skoro poznałeś bezbłędnie miasto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Opryskus69: może nie jest z bogatej rodziny i na wszystko włącznie z takim biletem zarobił sam ?może wyjazd odkładał się latami bo zajęty był wyjściem na prostą przez c@@#y start ?łatwo jest oceniać kogoś nie wiedząc nic o nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)dla jednego marzeniem jest schudnąć 20 kilo ,dla innego wyjazd tam gdzie sobie wymarzył
@ChcialemBycKimsInnym: Wtedy to wszystko, co wymieniłeś byłoby dowodem, a nie sama podróż, która niczego nie udowadnia.

leki społeczne i tak taki wyjazd za ocean, to było dla mnie wyzwanie i przełamanie swoich leków


OP wspomniał o przełamywaniu lęków. Tutaj ma to sens.