Wpis z mikrobloga

#finanse #banki #bankowosc #bank #pytanie - Hej Mirki, jaki polecacie bank który:

- ma rachunek i kartę za darmo (lub za darmo przy spełnieniu bardzo prostych zasad jak np. użycie karty 5 razy w miesiącu)
- ma BLIKa
- ma darmowe przelewy między polskimi bankami
- ma w porządku aplikację
- ma swobodę w ustawianiu limitów do góry i na dół (np. przez aplikację albo stronę internetową zamiast chodzenia do banku osobiście czy dzwonienia i weryfikacji przez telefon)
- ma prostą weryfikację podczas robienia przelewów/płacenia w internecie (np. autoryzacja mobilna zamiast zdrapek z kodami)
- ma jakieś wsparcie dla obcokrajowców (serwis po angielsku/rosyjsku/ukraińsku?)

Jestem aktualnie w Credit Agricole i nie wiem jak się ma sprawa z innymi bankami ale wkurza mnie strasznie to że często zmieniam sobie limit z różnych przyczyn i muszę iść za każdym razem do placówki. Co możecie polecić?
XkemotX - #finanse #banki #bankowosc #bank #pytanie - Hej Mirki, jaki polecacie bank ...

źródło: comment_1667640107XOsUq4rmBsVgqvX3XnNtTe.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@DeoLawson Mogę do dołu, nie mogę do góry, a zwykle podbijam zamiast obniżać

@magda_em Żadna reklama, chcę zmienić bank o przy okazji moja żona musi założyć konto. W CA #!$%@? mnie też serwis telefoniczny który za każdym razem kiedy próbowałem tam się dodzwonić odrzucał mi weryfikację mimo że takie same dane w placówce już były całkowicie w porządku i wszystko się dało załatwić. Aplikacja ma przerwy techniczne średnio co 2 tygodnie gdzie
  • Odpowiedz
@XkemotX: Millennium ma super obsługę Klienta to mogę polecić, w CABP rzeczywiście to trochę kuleje. Ale naprawdę, teraz zmieniłem limit do góry w aplikacji i u mnie działa xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DeoLawson u mnie serio nie działa i nigdy nie działało - mogę zmienić likit do góry co najwyżej do BLIKa, ale jak chodzi o wypłaty z bankomatu czy przelewy to ni ch.. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@XkemotX: Mam konto w Santanderze, dobra aplikacja, jedyny minus jaki znalazlem to brak zbiorczego zestawienia historii płatności, sumarycznie miesięcznie, tygodniowo itp.
W credit agricole odpycha mnie to try-hardzenie na bycie eko i karta z eko tworzywa xDDD. A w reszcie banków typu ing, millenium denerwuje mnie nachalność galerianych naciągaczy, czają się na ciebie jak Rumuni żeby coś wcisnąć.
I duży plus Santandera to darmowe natychmiastowe przelewy.
  • Odpowiedz