Wpis z mikrobloga

#finanse #banki #bankowosc #bank #pytanie - Hej Mirki, jaki polecacie bank który:

- ma rachunek i kartę za darmo (lub za darmo przy spełnieniu bardzo prostych zasad jak np. użycie karty 5 razy w miesiącu)
- ma BLIKa
- ma darmowe przelewy między polskimi bankami
- ma w porządku aplikację
- ma swobodę w ustawianiu limitów do góry i na dół (np. przez aplikację albo stronę internetową zamiast chodzenia do banku osobiście czy dzwonienia i weryfikacji przez telefon)
- ma prostą weryfikację podczas robienia przelewów/płacenia w internecie (np. autoryzacja mobilna zamiast zdrapek z kodami)
- ma jakieś wsparcie dla obcokrajowców (serwis po angielsku/rosyjsku/ukraińsku?)

Jestem aktualnie w Credit Agricole i nie wiem jak się ma sprawa z innymi bankami ale wkurza mnie strasznie to że często zmieniam sobie limit z różnych przyczyn i muszę iść za każdym razem do placówki. Co możecie polecić?
XkemotX - #finanse #banki #bankowosc #bank #pytanie - Hej Mirki, jaki polecacie bank ...

źródło: comment_1667640107XOsUq4rmBsVgqvX3XnNtTe.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XkemotX: Santander wykryje ci każdego roota. Ale poza tym jest spoko. No, jak masz root to nie zrobisz zbliżeniowych z wyłączonym ekranem (co np umie ipko). A, no i są małe reklamy w aplikacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeoLawson: @markar17: @onionhero: @XkemotX: przez hipotekę jestem skazany na millenium, i wkurza mnie strasznie że nie pozwalają dodać karty do google pay... Mają niby swoją apkę, ale jak gpay reaguje w 0.1s, to millenium potrzebuje nawet 2-3s... Niby nie długo ale wkurza to bo często w sklepie myślą że coś nie bangla z terminalem że tak długo czyta xd
  • Odpowiedz
  • 1
Nest jest super mam i polecam
Jedynie bankomaty inne niż euronet zrobili płatne :( nie wiem jak jest w innych bankach?
  • Odpowiedz
a darmowe przelewy między polskimi bankami


@XkemotX: Zapraszamy do nas i polecamy konto Direct. Konto masz za darmo a kartę także, jeśli wykonasz nią w miesięcznym cyklu rozliczeniowym płatności bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł. Nasza aplikacja mobilna jest pełnym odwzorowaniem bankowości internetowej - możesz w niej w prosty sposób zarządzać limitami.
Nasza infolinia jest dostępna w języku polskim, angielskim i rosyjskim.
Już teraz założenie konta przez internet możesz zyskać
  • Odpowiedz