Wpis z mikrobloga

#finanse #banki #bankowosc #bank #pytanie - Hej Mirki, jaki polecacie bank który:

- ma rachunek i kartę za darmo (lub za darmo przy spełnieniu bardzo prostych zasad jak np. użycie karty 5 razy w miesiącu)
- ma BLIKa
- ma darmowe przelewy między polskimi bankami
- ma w porządku aplikację
- ma swobodę w ustawianiu limitów do góry i na dół (np. przez aplikację albo stronę internetową zamiast chodzenia do banku osobiście czy dzwonienia i weryfikacji przez telefon)
- ma prostą weryfikację podczas robienia przelewów/płacenia w internecie (np. autoryzacja mobilna zamiast zdrapek z kodami)
- ma jakieś wsparcie dla obcokrajowców (serwis po angielsku/rosyjsku/ukraińsku?)

Jestem aktualnie w Credit Agricole i nie wiem jak się ma sprawa z innymi bankami ale wkurza mnie strasznie to że często zmieniam sobie limit z różnych przyczyn i muszę iść za każdym razem do placówki. Co możecie polecić?
XkemotX - #finanse #banki #bankowosc #bank #pytanie - Hej Mirki, jaki polecacie bank ...

źródło: comment_1667640107XOsUq4rmBsVgqvX3XnNtTe.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
Alior jest dobry instaluje się kantor alioris zarabiasz w euro i wymieniasz po aktualnym kursie w Polsce nie przycinają się i nie robią w #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frytaa: a masz tam blika?


@miluvzkittenz: ogólnie Nest Bank jest spoko, ale akurat Blik jest tutaj lekko upośledzony i trochę mnie to irytuje: można nim płacić w necie/sklepie, wypłacać kasę w bankomatach, ale nie można znajomym przelać kasy i odwrotnie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tikoczento: Opłata zależy od posiadanego konta. Jeżeli masz np. konto Direct, to bezpłatnie możesz wypłacać kartą i BLIKIEM z naszych bankomatów oraz sieci Planet Cash. Dodatkowo od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca możesz raz bezpłatnie wypłacić kartą i raz BLIKIEM z obcego bankomatu w Polsce. Za każdą następną wypłatę kartą pobieramy 5 zł, a BLIKIEM 2,50 zł.
  • Odpowiedz