Wpis z mikrobloga

@McBreed: byle nie tej u mnie :D byłem na przeglądzie ostatnio, i gość z "kasy" przyszedl do diagnosty i mówi "przyjadą zaraz goście sprawdzić auto przed zakupem z komisu xxxyyy - to wez tam mów, że wszystko ok, bo to komis kolegi" :D
@curiousboi: Miałem kiedys na weekend i to jest przezajebiste audio. Super skory, super silnik ciągnący od dołu i bez turbo, łatwo driftowac i mega naglosnienie. Albo juz słabo je pamietam albo było to najlepsze audio w aucie jakie slyszalem
@curiousboi: Mam 2010 Infiniti EX35 coś 88K km przebiegu, przy normalnej eksploatacji i regularnym serwisie nie powinno być cokolwiek do zrobienia. Jeśli dobrze pamiętam to przy 96K km powinien być większy serwis, kwestia czy był zrobiony. Jak będę miał jutro chwilę to wyślę Ci zdjęcie z książki. Ona jest na 3.5 i 3.7 oraz dwie skrzynie biegów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@curiousboi: fajnie się prezentuje poza tylnym zderzakiem, bo widać że na sztukę dołożony pod kolor. Sprawdziłbym co tam się działo pod zderzakiem. Może od wideł oberwal a może było coś poważniejszego.

Deska paskudnie wygląda przez to wypalenie, no ale CCC
@curiousboi: Hej, mam carfax z tego samochodu. Wysyłałem też autotesto do weryfikacji na skp. Zmierzyli lakier, natrzaskali masę zdjęć i parę filmików nagrali. Odezwij się na priv, możemy się dogadać ;)