Wpis z mikrobloga

? Od razu i wpłacam całość na konto deva i czekam aż wybudują mieszkanie czyli płace ratę mimo, że jest dopiero dziura w ziemi czy kasa czeka i dopiero gdy dev wybuduje klitke i bedzie odbiór to transakcja dochodzi do skutku a wtedy mi wpada 1 rata do zapłaty?)


@maryjuszpitagoras: To zależy jak sie z dewem dogadasz. Najczęściej płacisz to etapami np. 20% na start a dalej kolejne transze co jakiś
To zależy jak sie z dewem dogadasz. Najczęściej płacisz to etapami np. 20% na start a dalej kolejne transze co jakiś czas.


@noslimE: Ale jak biorę np kredo dzis i 1 transze mam za pół roku 20% to od kiedy płacę ratę dla banku? Od dzis, od 1 transzy?
co to w ogole za grupa xD


@little_muffin: Może męska wariacja na temat jednej z tysiąca grup kobiecych typu dziewczyny dziewczynom itp? Jest jakiś problem, ze faceci mogą mieć grupę wsparcia?
@little_muffin: Rak jakich mało xD grupa która ma w założeniu pomóc ludziom polegająca na tym, że Janusze i Mirady wrzucaja posty pt. „Panowie hehe nie zostawiłem u któregoś fakturki za paliwo PDS” i wrzucaja obowiązkowe zdjęcie szona czyt. jakiejś gołej dupy xD

Byłem tam kiedyś dla beki, wszystkie prośby o lewe l4, podrabiane fakturki czy inne zaświadczenia olewałem, aż jeden as wrzucił posta w którym wskazał, ze prowadzi z rodzicami aptekę
@maryjuszpitagoras: @noslimE: najlepiej sprawdzić w banku, na pewno nie płacisz od całej kwoty, tylko od uruchomionej. No i z tego co kojarzę, to dopóki nie uruchomi się całego kredytu, to w każdym banku mi mówili, że spłaca się tylko odsetki i nie ma możliwości spłacania kapitału (nie wiem czy można nadpłacać, czy to nie idzie na poczet przyszłych odsetek)
Skąd ci ludzie mieli wiedzieć jak działa system bankowy w naszym kraju, że istnieje takie coś jak WIBOR, że stopa procentowa była realnie ujemna od dłuższego czasu? Przecież w mass mediach tylko były nagłówki w stylu: mieszkania nie stanieją NIGDY! KUP TERAZ PÓKI MOZESZ!