Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież jak ktoś napisał, że "dostał list z banku", że musi ileś zapłacić, to wiarygodność takiego posta spada do zera xD

@noslimE: no nie wiem, mi pko zawsze pocztą przesyłało prognozę.
@Mirek83: Trzeba też spojrzec na to z drugiej strony :P Każdy w pewnym momencie życia chce być na swoim. No a z ratami 1000zl na miesiac raczej mieszkania nie kupimy :) Wynajem był droższy niż własny kredyt zatem jakie były opcje dla wielu biedniejszych ludzi ? Pogodzić się z tym że nie będą miec własnego kącika do końca życia ?
Jak byście widzieli swoje życie zarabiając ~2500/3500zł i majac te 25/35/40
@Mirek83: ja tylko tak spytam. Czy do kogoś przychodzą listy z info o zmianach w wysokości raty? Przecież są aplikacje itp. Bank nie ma obowiązku wysyłania listów. I co? Teraz przez cały kredyt bank będzie co kwartał czy pół roku wysyłał list? Brzmi jak akcja sprzed kilku lat.
@elf_pszeniczny: A jak do Ciebie przyjdą, to mówisz - tak, proszę Pana, oczywiście proszę Pana, 200% proszę Pana, 300% też może być i 500 proszę Pana się znajdzie, dziękuję bardzo, całuję rączki, oczywiście proszę Pana. Czy napiją się Panowie wódeczki? Tak zapytasz chamie pierolony. I wódeczka musi być zimna... i gęsta
@Mirek83 śmiejcie się mnie też by się przydał taki prawnik co by to ogarnął, po #!$%@? płacić tyle odsetek? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Ej, to ile teraz rata by wyniosła np. Przy 500k i 10-20% wkładu? Bo ja się już z miesiąca na miesiąc gubię xD póki co w porównaniu do kredytu to mam doskonale warunki wynajmu (800zl) więc póki co siedzę sobie wygodnie odkładając na wkład podczas inflacji, ale to się już trochę absurdalne robi.

Plan był wziąć kredyt normalnie, ale go nadpłacać i spłacić w parę lat, ale teraz to nie ma sensu