Wpis z mikrobloga

@ImeNs: troszkę pracy wymaga, bije ciśnienie w układ chłodzenia ( najprawdopodobniej spartolona upg ), hamulce bo rok stała, ale baza na oldtimera jest mega :)

jak ją ogarnę to na pewno wrzucę :)
@Tino: ten ze zdjęcia, to mój pierwszy, mam go od 3 lat i zasadniczo tyle czasu jest budowany, moje pomysły i w większości moje wykonanie :) stan oceniam na jakieś 85% ukończenia :D masa czasu i pieniędzy, ale warto było bo na prawdę super robi to czego od niego oczekiwałem :)
jeśli chcesz to mogę napisać co zostało technicznie wykonane z przeróbek typowo pod offroad

z ciekawostek to w środku jest
@amath: super - pewnie, napisz co tam przerobiłeś i pokaż środek z zabudową :) nie stawiałeś na namiot dachowy? ciekaw jestem różnych samodzielnych przeróbek, bo często takie pomysły się najlepiej sprawdzają do zastosowania
@Tino: żeby nie wdawać się w technikalia land roverowe to tak w skrócie :D

- lift 4 cale
- wahacze pod lift
- koło 33"
- dłubnięty silnik żeby to jechało
- maaaasaaaaa pierdół i napraw, które były konieczne

zabudowa jest taka, że składasz tylne fotele, przednie na maksa do przodu, rozkładasz platformę i możesz kimać, zdjęć niestety brak, mam tylko takie
Pobierz amath - @Tino: żeby nie wdawać się w technikalia land roverowe to tak w skrócie :D 
...
źródło: comment_1667555573d0SjOgycksusdpFGFMkPmR.jpg
@amath: Bajka! Widzę chinbasto, też mam takie i odpukać, sprawdza się idealnie. Ile waży? Jakie spalanie w trasie i terenie? Masz tam drugi aku postojowy? Często w nim nocujesz?
@Tino: waga ciężka niestety, całość waży pod 3 tony:/ spalanie w trasie przy przelotówce rzędu 100 km/h gps 12-13 litrów, w terenie trudno liczyć, ale mało co bo ja mało piłuję, a bardziej technicznie jeżdżę :)

jest układ dwóch aku 75 ah spiętych równolegle, wyciągarki też lubią prąd

do tej pory dwa razy i jak na razie jest super
@amath: Niech świetnie służy! Nie chciałeś aku spiąć separatorem albo heblem, żeby oddzielić rozruch od postojowego? Spalanie całkiem przyzwoite jak na wagę. Coś jeszcze planujesz dorobić?