Wpis z mikrobloga

Kucharz putina. Szef wagnerowcow odpowiada na pytania RT. Koncowka najlepsza:
Zapytanie od redakcji RT TV i odpowiedź:
ZAPYTANIE:
Dobry wieczór,
Nazywam się Anton, producent kanału telewizyjnego RT. Chcielibyśmy zadać Jewgienijowi kilka pytań:
Bylibyśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, gdyby Evgeny Viktorovich mógł odpowiedzieć na nasze pytania.

ODPOWIEDŹ:
Publikujemy komentarze Jewgienija Wiktorowicza:
1. Nie tak dawno po sieci krążył filmik, na którym agitujesz skazańców w kolonii do wstąpienia do Wagner PMC. Co z tego wynikło? Ilu zgodziło się pójść na front?
E.V.: "Tak, duża liczba więźniów chce iść na front w obronie Rosji".

2) Czy środek ten jest ogólnie skuteczny w uzupełnianiu szeregów? Jakie przyszłe zagrożenia osobiście widzisz (lub nie widzisz, jeśli takie istnieją)?
E.V.: "Dla uzupełnienia szeregów obrońców Ojczyzny środek ten jest niezwykle skuteczny - większość więźniów dobrze walczy. Minusy, jakie czekają nas w przypadku tej kategorii obywateli, są następujące. Mówimy o ludziach, którzy odbyli karę, a czasem kilka kar pozbawienia wolności, którzy będą przeszkoleni w zakresie posługiwania się bronią, będziemy musieli wziąć to pod uwagę w przyszłości. To chyba jedyna poważna wada.
Teraz plusy. Wszyscy oni otrzymują dobre wynagrodzenie. Po zakończeniu kontraktu wielu z nich chce go renegocjować. Wszystkie są w 99% twarde i bezpretensjonalne, zdyscyplinowane i bardzo rzadko kopiące, bez nadmiaru kilogramów, potrzeb i złudzeń. Większość z nich chce się zrehabilitować przed społeczeństwem, a ci, którzy odsiedzieli 20-30 lat, mają wyrażenie, które stało się przysłowiem: "Życie, które przeżyłem, nie jest mi potrzebne. Wolę umrzeć z bronią w ręku niż zjeść balonik".
I teraz jackpotem twojego pytania jest to, co powiedziałem wcześniej: "Jeśli tego nie zrobią, twoje dzieci pójdą na wojnę".

3. Stwierdził Pan również, że w kraju było wielu zamożnych ludzi, którzy mogli pomóc frontowi, ale tego nie zrobili. Czy od tego czasu coś się zmieniło? Twoim zdaniem, co jest powodem, że najbogatsi ludzie w kraju ignorują sytuację wojenną, a czasem pomagają stronie przeciwnej?
E.V.: "Powodem jest bezkarność. Trzeba włączyć dźwignie i mechanizmy totalnego "unicestwienia" tych ludzi jako biznesmenów. W stosunku do nich pilnie potrzebne są represje w stylu stalinowskim. Czy coś się zmieniło w podejściu bogatych oligarchów do pomocy wojującej części społeczeństwa? Z tego co wiem, to się zmieniło. Mają w dupie wszystko. Widzą swoją bezkarność i dalej plują na tych, którzy przelewają krew.

4. Czy uważasz, że kraj jako całość potrzebuje czystki kadrowej?
H.V.: - To pytanie z Russia Today brzmi bardzo dziwnie. Mam nadzieję, że uzgodniliście to z kierownictwem politycznym. Jeśli tak, to sam sobie odpowiedziałeś - jest to potrzebne, ale, co chciałbym podkreślić, tylko w ramach prawa.

5. Czy ma pan ambicje polityczne?
Y.V.: "Odpowiem całkowicie. Nie mam ambicji politycznych.

6. Jaki Pan osobiście widzi najlepszy dla Rosji wynik obecnej konfrontacji?
E.V.: "Najlepszy wynik obecnej konfrontacji jest następujący. Rosja tłoczy i stempluje amunicję i uzbrojenie, rozpoczyna własną produkcję mikrochipów. W każdym regionie otwierane są obiekty do produkcji broni jądrowej. Co najmniej 10 godzin dziennie, począwszy od przedszkola, trwa podstawowe szkolenie wojskowe.
Zelensky przyjeżdża na rozmowy z Putinem i prosi o wybaczenie za ludobójstwo ludności rosyjskiej w Donbasie i w ramach przeprosin proponuje wspólny marsz na Europę Zachodnią. I sfrustrowany Biden próbuje nacisnąć guzik atomowy, ale w międzyczasie interweniują rosyjskie trolle i wszystkie obiekty strategiczne USA zostają wysadzone w powietrze. Po tym wydarzeniu, w ramach próby pojednania, Waszyngton zostaje przemianowany na Wagnergrad. Czy nie miałeś innego wyjścia?"
P.S. Zapomniałem, a Chicago zostaje przemianowane na Wagnergrad.
#ukraina #rosja #wojna
  • 5
Bylibyśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, gdyby Evgeny Viktorovich mógł odpowiedzieć na nasze pytania.


ODPOWIEDŹ:

Publikujemy komentarze Jewgienija Wiktorowicza:


@cskparty: a mieli publikować komentarze Evgeny Viktorovicha... ( ͡° ͜ʖ ͡°)