Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jakie macie wypłaty w zagranicznej walucie, jeśli zarabiacie zdalnie? Liczy się dla mnie kwota na rękę, niewyrażona w złotówce.

Specjalnie zadałem pytanie z anonimowych, aby ktoś mógł się podzielić ze mną tą informacją, nawet gdyby chciałby zachować anonimowość - ale proszę o jakiś niepodrobiony screen potwierdzający, bo tutaj to już każdy może sobie cokolwiek wpisać :) Chodzi mi o to żeby zorientować się, co ogólnie jest możliwe, i jak do tego doszliście. To mnie będzie motywować że się da, bo cały świat mi mówi, że nic takiego nie dam rady osiągnąć i mnie to dołuje. ;(
#zarobki #pracazdalna #pieniadze #emigracja #digitalnomad

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6362c0e0dbaf114ed5dc08a1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 20
dev: @AnonimoweMirkoWyznania: ~7200 euro brutto miesięcznie na B2B ale do tego płatne urlopy, święta, jakieś dodatki, etc. To nie jest najlepsza stawka jaką mogę mieć ale od dojścia mniej więcej do tego poziomu zmniejszam ilość pracy a nie zwiększam zarobki. Obecnie pracuję jakieś 15-20h tygodniowo bo nie potrzebuję więcej pieniędzy, teraz potrzebuję więcej wolnego czasu. 8 lat doświadczenia w backendzie, zarabiałem podobnie już kilka lat temu ale wtedy pracowałem po
@Wszystko_albo_nic tak z rok temu kurde. I rozrosło mi się i zacząłem remont piekarni. A to kosztuje. Więc wróciłem i teraz ugrzazlem bo fajna firma i fajni ludzie i dużo płacą. Zarabiam na remont (piekarni i domu), remont piekarni prawie skończony i piekę.
Więc pracuje 5 dni w IT i piekę 4 dni. Nie da się tak ciągnąć długo więc muszę skończyć to IT ale nie daje rady:(
@wykopowy_brukselek: A jakie mają podejście do kontraktów w Belgii/Holandii? Bo ostatnio dostałem kilka ofert ale z Niemiec, tylko wszędzie chcą umowe o pracę a jakikolwiek kontrakt odpadał. I z ciekawości Twoje stanowisko to jaki lead czy "zwykłe" stanowisko gdzie głównie sam coś robisz