Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski @youngmlody3456 @reydel & @zuczek_blyskawica zarzucają mi, że jestem zwykły norman 5/10, a nie żadne 7/10 mimo że dostaję atencję od Julek na instagramie, gadu gadu i wszędzie gdzie wstawię swoją twarz na profilowe.

Z drugiej strony blackpillowcy piszą, że jak nie masz mordy 8/10 i wzrostu 180+ to nie ma sensu brać udziału w wyścigu o tzipe.

To jak to w końcu jest? Zdecydujcie się. Jestem 7/10? Czy jednak blackpill się myli, sytuacja na rynku świń jest dobra i chłop 5/10 (rzekomo jak ja) ma powodzenie?!

#incel #blackpill #pokazmorde #pytanie #pytaniedoeksperta #ladnadziewczyna #plodnajulka #przemyslenia #chad
RENNEM - @olafwolominski @youngmlody3456 @reydel & @zuczekblyskawica zarzucają mi, że...

źródło: comment_1667406336KQDC1BmNu6ainWcHhIxd8b.jpg

Pobierz
  • 23
@RENNEM 5/10
Normik z wyglądu i jak widać z inteligencji. Pewnie masz jakichś kolegów, jesteś w miarę kojarzony w okolicy, może też grasz w piłeczkę więc ,,przeskakujesz" preselekcje demonstracją tzw. ,,charakteru". Masz też fart, że norwood 0 czy tam 1. Morda przeciętna ale to, że nie łysiejesz dużo daje. No i pewnie masz też te 180. Więc ogólnie spełniasz większość wymagań na +

- znajomi są
- brak łysienia jest
- wzrost
: Ja 26

Lewa dziewczyna: 19
Prawa dziewczyna: 22

Aa i tutaj też kolejne potwierdzenie blackpilla. Dziewczyny wiążą się najczęściej z średnio 3,5 lat starszymi facetami. 22+3,5~26. 19 też idzie w hipergamie. W tym wieku już coś wypracowałeś, jesteś od nich mądrzejszy o doświadczenie i hajs więc hipergamia się zgadza. Teraz dodać ten mix znajomych, prawdopodobnie piłeczki, jakiejś tam normickiej rozpoznawalności, norwooda 0, wzrostu 180. I spełniasz pięknie wszystkie wymagania jak z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@RENNEM:

Ale nikt nie neguje, że normik nie może mieć relacji z dziewczynami 4-5/10.

W "braku sensu" chodzi bardziej o to, że im jesteś mniej atrakcyjny, tym większa szansa, że zostaniesz wymieniony na lepszą gałąź albo po prostu będziesz otrzymywał z relacji marne ochłapy w porównaniu do tego co atrakcyjniejszy, do tego będziesz musiał od siebie dawać wiele więcej, także wyjdziesz ostatecznie na tym niekorzystnie.
@RENNEM: Kaczka to MAX co może z Ciebie być.
Fajnie że masz pewność siebie ale jak jesteś 3-4/10 i pisze, że jest 7/10 to aż ciarki wstydu człowiek ma xD pójdź do lepszego fryzjera, przestań chodzić w koszulkach bo widać, że nie wiesz jak to robić i pooglądaj na necie jak się ubrać to może podjedziesz do 5/10.
P.S. we wzorzastej koszuli rozpiętej do pasa wyglądasz jak meksykański diler z filmów