Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski @youngmlody3456 @reydel & @zuczek_blyskawica zarzucają mi, że jestem zwykły norman 5/10, a nie żadne 7/10 mimo że dostaję atencję od Julek na instagramie, gadu gadu i wszędzie gdzie wstawię swoją twarz na profilowe.

Z drugiej strony blackpillowcy piszą, że jak nie masz mordy 8/10 i wzrostu 180+ to nie ma sensu brać udziału w wyścigu o tzipe.

To jak to w końcu jest? Zdecydujcie się. Jestem 7/10? Czy jednak blackpill się myli, sytuacja na rynku świń jest dobra i chłop 5/10 (rzekomo jak ja) ma powodzenie?!

#incel #blackpill #pokazmorde #pytanie #pytaniedoeksperta #ladnadziewczyna #plodnajulka #przemyslenia #chad
Pobierz RENNEM - @olafwolominski @youngmlody3456 @reydel & @zuczekblyskawica zarzucają mi, że...
źródło: comment_1667406336KQDC1BmNu6ainWcHhIxd8b.jpg
  • 23
Ta po prawej wygląda jak młoda #aralka


@Jerry664: Pamiętam jak miałem 14/15 lat i wyzywałem aralke na youtube, pod filmikami gdzie pokracznie tańczyła do piosenek z chińskich bajek. Pamiętam też, że w opisie swojego kanału podawała grupę krwi () Po #!$%@? to komu potrzebne? Chyba też była wtedy w podobnym wieku, że takie głupoty odwalała. Dziś podjeżdża pod 30-stke.