Wpis z mikrobloga

myslalem, że koleżanka @butterfly sobie żartuje zą podwyżką cen bo dopiero ta lazania co podrożała z 12 na 15 zł

ale jednak nie żartowała i od dziś kosztuje 17 zł

jeszcze niedawno te gotowe dania były synonimem taniego jedzenia ale jak dalej tak bedą drożeć to sie to zmieni

#biedronka #inflacja #zakupy #lasagne
Pobierz
źródło: comment_1667402723verzrn8cJbBzU3rQKycRU2.jpg
  • 179
jeszcze niedawno te gotowe dania były synonimem taniego jedzenia ale jak dalej tak bedą drożeć to sie to zmieni


@Ksemidesdelos: biorąc pod uwagę ostatnie informacje o rachunkach za prąd w knajpach to nie wydaje mi się, zresztą ceny półproduktów też już dawno oszalały
@francoisinho: przestań fikołki kręcić bo pytanie dostałeś inne, nikt nie mówi że lasagne to najzdrowsze danie na świecie tylko rozmawiamy o składzie tego konkretnego produktu, który jak na to danie jest dobre ¯\_(ツ)_/¯

zacząłeś swoje pierdzenie od tego, że skład jest zły, a teraz wykręcasz kota ogonem, że chodził o pełnowartościowe odżywianie i białko xDDDDDDDDD
jak nazywasz to lasagną to znaczy, że chyba danie gotowe z Biedronki to maksymalny poziom awangardy w twoim prymitywnym januszojadłospisie xD

Obok lasagny to nawet nie stało xD

Poczytaj coś o odżywianiu, na bank tam niezłą oponę chowasz pod klawiaturą xD


@francoisinho: TY JESTEŚ GŁUPI CZY GŁUPI XD LAZANIA TO DANIE Z MAKARONU, MIĘSA, SERA I BESZAMELU DO WŁOCH SE POJEDŹ JAK NIE WIERZYSZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@francoisinho: to ty chyba #!$%@? wiesz o odżywianiu, ta lasagne ma dosyć przyzwoite makro, wiadomo możesz se #!$%@?ć 1700 kcal w lepszy sposób ale jak na gotowca jest dobrze

dodatkowo mówienie "praktycznie zero makroskładników" tymczasem w składzie 7,5 grama białka na 100 gram xD dodatkowo to jest #!$%@? zwykla lasagne tylko bardziej wodnista, wiem bo byłem we włoszech i #!$%@?łem od włocha te danie, ty zapewne w nich nie byłeś i
@francoisinho: tutaj masz 413 kcal na 100 gram czyli kilogram takiej lasagne to jest #!$%@? 4130 kkcal XDD co ty porównujesz

dodatkowo wiadomo że jak sobie zrobisz lasagne własnoręcznie napchane większą ilością mięsa, mniejszą ilością węgli to makro będzie lepsze ale tu jest mowa o GOTOWYM DANIU które ma DOBRY SKŁAD, taki sam jak #!$%@? zwykła lasagne bo to jest #!$%@? zwykła lasagne tylko napchane wodą, lasagne to nie jset jakieś
@pawel_187: ale wiesz, co to jest gęstość żywieniowa? Albo może znaczenie błonnika w diecie? 450g tego gówna zaspokaja spożycie soli na cały dzień

@sots: czyli ten syf z biedry jest ok, bo w składzie nie ma azbestu, przekonałeś mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczytałeś o diecie wysokotluszczowej i już wiesz, że się skompromitowałeś?
@francoisinho: może ty uargumentuj czemu jest to syf i czemu to nie jest podobne do lasagne? masz dostęp do składu i ja tam nie widzę nic w #!$%@? niezdrowego

jak już mówiłem, nigdy nie byłeś we włoszech i się wymądrzasz jak typowy p0laczek

dodatkowo czemu się skompromitowałem? uargumentuj to w jakiś sposób bo na razie to sobie #!$%@? jakieś głupoty, wrzucasz tabelki lasagne 100 gram 413 kcal i coś szczekasz o